BRTV'Yİ TEBRİK EDİYORUZ

BRTV 28 YAŞINDA

 BRTV'Yİ TEBRİK EDİYORUZ
30.03.2023 - 13:15
Güncelleme 30.03.2023 - 13:17
504
2

Güven ve istikrarın batı karadenizden dünyaya açılan penceresi konumundaki BRTV 27 yılını geride bırakıp, 28. yılına başlamanın onurunu yaşıyor. Karadeniz Gazeteciler Cemiyeti, Objektif Medya ve Oray Tv ailesi olarak BRTV’ye  başarılı daha nice yıllar diliyoruz.

18 yıl karasal yayın yapan BRTV, son 9 yıldan bu yana önce Alman uydusu Astra'dan, ardından da milli uydu Türksat'tan yurt içi ve yurt dışından izlenmeye başlandı. Digitürk ve D-Smart gibi platformlarda da yerini alan BRTV uzun yıllardan bu yana BATI KARADENİZ BÖLGEMİZ'in tek uydu TV kanalı olma özelliği taşımasının yanında bir güven ve istikrarın televizyon sektöründeki öncüsü konumunda yer alması Batı Karadenizli bir medya kuruluşu olarak bizi gururlandırıyor.

Yaklaşık 6 aydan bu yana da, aralarında Hatay, Kilis, Sivas, Şanlıurfa, Uşak, Zonguldak, Samsun, Ordu gibi iller olmak üzere Anadolu'nun 4 bir yanındaki yayıncı dostları ile ANADOLU YAYIN PLATFORMU olması izlenme oranını artırıyor.

BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya tarafından sosyal medyada yapılan açıklamada şu görüşler  dile getirildi: ”Karabük ilimiz başta olmak üzere, Batı Karadeniz ve dünyanın her yerindeki izleyicisi ile bütünleşmiş olarak 27 yılı geride bırakmanın onur ve mutluluğu içindeyiz. BRTV ailesi olarak Yeni yıl kutlamamızı ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketi ve önemli bir seçim atmosferinde olmamız nedeni ile ıleri bir tarihe erteledik. BRTV Osman & Mehmet kardeşlerin değil öncelikle Cumhuriyet kenti Karabük'ümüzün, Batı Karadeniz ve Anadolu'nun kanalıdır.”


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzce'den İbrahim
  Düzce'den İbrahim
  30.03.2023 13:23

  BRTV'nin Oray Tv'de haber olması da beni mutlu etti. Demekki sizler de izliyor takip ediyorsunuz. Teşekkürler.

 • Sema Karlı
  Sema Karlı
  30.03.2023 13:22

  BRTV'yi izliyorum. başarılar diliyorum.

Resmi İlanlar