USTA GAZETECİ YAZAR “AHMET TEK” OBJEKTİF’TE

Usta gazeteci Ahmet TEK bilgi beceri ve deneyimleri ışığında kaleme aldığı güncel yazı ve yorumlarıyla aramızda olacak. Ailemize değer katan Ahmet Tek'e "hoşgeldiniz" diyor sizleri o doyumsuz yazılarıyla başbaşa bırakıyoruz.

USTA GAZETECİ YAZAR “AHMET TEK” OBJEKTİF’TE
8.04.2023 - 11:06
Güncelleme 8.04.2023 - 11:20
399
2

Usta gazeteci Ahmet TEK bundan böyle yazı ve yorumlarıyla aramızda…Gazetemiz Objektif’te köşe yazılarıyla bilgi görgü ve gözlemlerini köşesinde okurlarımızla paylaşacak.

AHMET TEK’i kısaca TANIYALIM:

Karaman, 1 Nisan 1955 doğumlu. İlk, orta ve liseyi Karaman’da tamamladı. Gazi Üniversitesi Ekonomi Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu.

Hürriyet Gazetesi’nde mesleğe başlayan Ahmet Tek, gazetede uzun süre Yurt Haberler Müdürlüğü ve İdarecilik yaptı.

Anadolu Ajansı’nda editörlük, Yurt Haberler Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcılığı, Haber Akademisi Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

Sürekli Basın Kartı sahibi olan Tek, Milli Güvenlik Akademisi, basın kuruluşlarının düzenlediği çalıştaylar ve Anadolu Ajansı’nın muhabir yetiştirme programında habercilikle ilgili dersler verdi. Uluslararası medya eğitim programlarına katıldı

En büyük tutkusu okumak; önceliği edebiyat, felsefe, sosyoloji ve ekonomiye ilişkin kitaplar…

Baykuş koleksiyoneri. Çeşitli malzemelerden üretilmiş, her ülkeden topladığı baykuşların sayısı 4 bin civarında.

Okumaktan ve gezmekten fırsat buldukça çeşitli konulara ilişkin denemeler yazıyor. Seyahat tutkunu. 150’den fazla ülke gezdi.

Müzik dinlemeyi, film ve tiyatro izlemeyi, müze ve resim sergilerini gezmeyi, yemek yemeyi sever.

Gazeteciler Cemiyeti üyesi. Başkent Ankara Meclisi (BAM) Basın Koordinatörü olarak gönüllü hizmet veriyor.

KÖŞE YAZILARIYLA ARAMIZDA…!

Gazeteci Yazar Ahmet Tek, meslekte edindiği bilgi beceri ve deneyimlerini yaşadığı tecrübelerin ışığında mesleğin verdiği özgüveni de yazılarına aksettirerek okuruna doyumsuz bir lezzet sunuyor.

Bundan böyle gözlemlerini, tespitlerini ve yorumlarını köşesini okudukça daha iyi anlayacağınızı; böylece O’nu daha yakından tanıma fırsatı da bulacağınızı umuyor; o doyumsuz yazılarıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz…! 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Erol Tayhan
  Erol Tayhan
  10.04.2023 00:21

  Nuri Bey teşekkür ediyorum. Ahmet Tek abimiz benim talebimi kırmadı tekifimi reddetmedi eksik olmasın.Ahmet Tek; AA'nın Düzce Temsilcisi olduğum yıllarda benim Yurt Haberler Müdürümdür.Kaliteli edebi ve farklı üslubuyla yazı ailemize büyük güç katmıştır değer katmıstır.Siz değerli okurlarım adına teşekkür ediyorum

 • Nuri
  Nuri
  8.04.2023 11:23

  Ben hemen yazısını okudum Ahmet Beyin...Erol Bey sizi tebrik ediyorum. Hem Oray Tv'ye değer kattınız hem Objektif'e kaliteli ve donanımlı bir köşe yazarı kazandırdınız. Ahmet Beye ben de bir Düzceli olarak Düzceli Objektif okuru olarak hoş geldiniz diyorum..

Resmi İlanlar