DÜZCE SEVDALILARI OTİZM’Lİ “BEYTULLAH’I UNUTMADI

DERNEK BAŞKANI REŞİT KURT:”ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEK, ‘ÖZEL ÇOCUKLAR ÖTELENMESİN “ DEDİ

DÜZCE SEVDALILARI OTİZM’Lİ “BEYTULLAH’I UNUTMADI
8.04.2023 - 16:04
Güncelleme 8.04.2023 - 16:07
568

Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği sosyal faaliyetlerin yanında ferdi bir takım ziyaretlerle “gönül almayı” ihmal etmiyor. Son olarak Dernek Başkanı Reşit Kurt ve dernek üyeleriyle birlikte otizmli Beytullah evinde ziyaret edilerek sevgi, dayanışma ve vefanın ifade ettiği mutluluğu birlikte yaşadılar.

Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği Başkan Reşit Kurt ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yonca Rehabilitasyon kurum müdürü Hülya Bayram Tuna ve öğretmeni Tamer Temiz eşliğinde, Fatma ve Bilal Değerli anne babanın otizmli evlatları Beytullah’ı evinde ziyaret etti.

REŞİT KURT:”FARKINDALIK GÜNÜ HERGÜN KUTLU OLSUN”

Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt otizmli insanlarımızın  ve bütün özel insanlarımızın geleceğe dair hayallerinin ve umutlarının yeşermesinde katkıda bulunmayı Düzce Sevdalıları olarak sorumluluklarımızın arasında gördüklerini belirterek şu değerlendirmede bulundu:”Bu çocuklar bizim ve sizlerin.Özel gereksinimli aile olsanızda olmasanızda daha güzel bir Türkiye için "özel çocuklar ötelenmesin"diyelim ve otizmin gerçekten farkında olup hepimiz elimizden geleni yapalım. Muhteşem dünyalarının bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz otizmli çocuklarımıza bireylere ailelere en içten sevgilerimizi sunuyoruz. 2 Nisan farkındalık günü sadece 2 Nisan günü değil, hergün kutlu olsun.”


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar