“ENKAZDAN ÇIKAN AŞK...!”AHMET TEK YAZDI

Yazarımız AHMET TEK “Kültür Sanat Muhabirleri Derneği”nin davetlisi olarak gittiği deprem bölgesindeki izlenimlerini çektiği fotoğraflar ışığında yazıyla ifade etmeye devam ediyor. Okumaya başlayınca bitirmeden bırakamayacağınız bir aşk hikayesi…!

“ENKAZDAN ÇIKAN AŞK...!”AHMET TEK YAZDI
10.04.2023 - 13:46
Kaynak: Objektif Ajans
340

Gazetemiz Yazarı Ahmet Tek bu defa “Enkazdan çıkan bir aşk hikayesini” kaleme aldı…

Kültür Sanat Muhabirleri Derneği’nin daveti üzerine Gaziantep, Kahramanmaraş ve Malatya’da şehrin meydanlarında, konteyner kentlerde gördüğü ve bizzat yaşadığı olayları kaleme alan Usta Gazeteci Ahmet Tek bu defa “Enkazdan Çıkan Bir Aşk Hikayesi”ni okurlarıyla paylaşıyor.

Köşe yazısına “Okuyacağınız yazı kurgu değil, gerçek bir aşk hikâyesi. Deprem enkazları arasından çıkan ibretlik bir öykü. Allah’ın bana nimet olarak sunduğu ve şahitlik ettirdiği ‘rengi solmamış, kokusu kaybolmamış, tazeliğini koruyan bir aşk, sevgi, vefa’ örneği…Gerçek anlamıyla bir gönül hikâyesi” sözleriyle başlayan Ahmet TEK’in yazısının tamamını köşesinden takip edebilirsiniz…!

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar