TSO’DAN MHP'YE "GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ İSTİYORUZ"

TSO’DAN MHP'YE "GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ İSTİYORUZ"
11.04.2023 - 13:47
Güncelleme 11.04.2023 - 13:50
Kaynak: Haber Merkezi
415

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TSO’DA

MHP Düzce Milletvekili Adayları Düzce TSO’yu ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Düzce Milletvekili Adayları Ümit Yılmaz, Rümeysa Ataseven ve Ömer Albayrak MHP Düzce İl Yönetiminden bir gurup partili ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

14 Mayıs 2023’te gerçekleştirilecek genel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili adaylığı kesinleşen Ümit Yılmaz, Rümeysa Ataseven ve Ömer Albayrak, seçim çalışmaları kapsamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ve meclisini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ile Meclis Başkanı Tanju Acar başta olmak üzere Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ziyaret esnasında “Bu dönemdeki en önemli çalışmalarımızdan biri Gümrük Müdürlüğü açılması olacak. Bu noktada siz siyasilerimizden de azami destek bekliyoruz. Belirli bir aşamaya kadar gelindi. Bu konunun bu dönemde sonuçlanmasını umut ediyoruz” diyerek taleplerini dile getirdi.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bu konuda gerekli ön çalışmaların yapıldığını ifade ederek “Bu konuda ön çalışmalarımızı yaptık, yer tahsisi yapılması durumunda bu sorun en kısa sürede aşılacaktır” şeklinde konuştu.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar, adaylara seçim çalışmalarında başarılar diledi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar