DÜNYA DÜZCELİLER GÜNÜ “DEMET AKALIN”LA SONA ERDİ

DEMET AKALIN, UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI. AKALIN’IN PARÇALARINA ALANDAN BÜYÜK DESTEK GELDİ BAŞKAN ÖZLÜ, GENÇLERE TEŞEKKÜR ETTİ

DÜNYA DÜZCELİLER GÜNÜ “DEMET AKALIN”LA SONA ERDİ
9.08.2023 - 13:11
Güncelleme 9.08.2023 - 14:47
359

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ve Kültür İşleri Müdürlüğü’nün koordinesiyle ikinci kez düzenlenen kültür ve turizm projesi ‘Dünya Düzce Günleri’  son gününde pop müziğin ünlü ismi Demet Akalın’ı ağırladı. Akalın, söylediği parçalar ve sergilediği sahne performansıyla binlerce Düzceliye unutulmaz bir gece yaşattı.

Düzce’nin adının dünyaya açılan pencerelerinden biri olması öngörülen, bu çerçevede her yıl Ağustos ayının 1’i ile 8’i arasında düzenlenmeye başlanan ‘Dünya Düzce Günleri’nin ikincisi pop müzik sanatçısı Demet Akalın konseri ile sona erdi.

Etkinliklerin ilk günün de pop müziğin sevilen ismi Semicenk’in sahne aldığı, ardından sırasıyla rap şarkıcısı Motive, Türk Pop Müziğinin ünlü ismi Niran Ünsal, Karadeniz müziğinin son dönemde öne çıkan iki ismi Bilal Hancı ve Volkan Arslan, rap müziğinin sevilen isimleri Burak King ve Tefo-Seko, ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ve pop müzik şarkıcısı Bilal Sonses’in sahne aldığı etkinlikler Dünya Düzce Günlerine yakışır şekilde Düzcelilerle buluştu.

Son günün ilk programında sahneye çıkan DJ Uğur,  yerli ve yabancı parçalardan oluşan hareketli müziklerle saatler öncesinden meydanı dolduran binlerce Düzcelinin coşku dolu zaman geçirmelerini sağladı.

Daha sonra sahneye çıkan ünlü sanatçı Demet Akalın, hit olmuş parçalarının yanı sıra pop müziğin sevilen parçalarını da seslendirerek, birbirinden güzel şarkılarıyla alanı dolduranlarla bir araya gelerek muhteşem ve coşkulu sahne performansı ile alanı dolduran binlerce sevenini coşturdu.

Düzceliler hep bir ağızdan Akalın’ın söylediği parçalara eşlik ederek etkinliklerin başından itibaren olduğu gibi son akşamında da gönüllerince eğlenmelerini sağladı.

8 GÜNLÜK PROGRAM GENÇLERİ MUTLU ETTİ

8 gün boyunca Anıtpark Meydanı'nda gerçekleştirilen konserler ile Düzce’nin adının ulusal ve uluslar arası ölçekte duyulmasını aynı zamanda etkinlik çerçevesinde birbirinden farklı sportif ve eğlenceli etkinliklerin Düzcelilerle buluşturulmasını sağlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sahneye çıkarak Düzcelilere etkinliklere sahip çıkmalarından ötürü teşekkürlerini iletti.

 

Her yıl Ağustos ayının ilk gününden itibaren 8 gün boyunca konserler ve çeşitli etkinliklerle Dünya Düzce Günleri kutlamalarını sürdüreceklerinin altını çizen Başkanı Özlü, gençlere seslenerek, “Gençler mutlu musunuz? Memnun musunuz? Hep mutlu olun. Sizleri seviyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek eşi Onur Özlü ile birlikte Demet Akalın’a çiçek ve plaket takdiminde bulunarak etkinliğe katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Pop müzik sanatçısı Demet Akalın, daha sonra sahne performansını sürdürerek alanda yer alanları coşturarak bu yılki “Dünya Düzceliler Günü” programını tamamlamış oldu.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar