YAZAR İBRAHİM BİLGİN’E İLGİ BÜYÜK

CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ TALİH ÖZCAN, İBRAHİM BİLGİN’İ KİTABINI TANITTIĞI STANTTA ZİYARET EDEREK KİTAPLARI HAKKINDA BİLGİLER ALDI.TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ DÜZCE İL TEMSİLCİSİ GAZETECİ EROL TAYHAN’DA BİLGİN’İ ZİYARET EDEREK KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞININ GELİŞTİRİLMESİ VE YAZARLIK KONUSUNDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

YAZAR İBRAHİM BİLGİN’E İLGİ BÜYÜK
10.09.2023 - 03:12
Güncelleme 10.09.2023 - 03:47
419

Düzce Belediyesi –Düzce Kent konseyi-Kadın Meclisi Sanat ve El Sanatları Çalışma Gurubu” tarafından her ayın ilk haftası Cuma ve Cumartesi günü Düzce’nin merkezi noktalarında rutin olarak düzenlenen “Sanat ve Hediyelik Eşya Sokağı”nın Millet Bahçesi’nde yapılan son programına “OY’un Büyük” ve “Küçük Şehrin Büyük Hikayesi AKÇAKOCA” kitaplarının yazarı İbrahim Bilgin davet edildi.

Düzce Valisi Selçuk Aslan ve bir çok bürokrat başta olmak üzere vatandaşların ve kitapseverlerin kendisini görmek, tanışmak ve kitaplarını satın almak için akın ettikleri stantta bu defa CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’da yazar İbrahim Bilgin’le görüşmek ve kitaplarını satın almak için stanta CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit ve Kadın Kolları Başkan ve yöneticileriyle birlikte giderek kitapları satın aldı ve kendisiyle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Kitap ve yazarların önemini vurgulayan CHP Düzce Milletvekili Özcan, Yazar İbrahim Bilgin’le kitapları ve yazı hayatı üzerine sohbet ederek “yazarların yaşatılması ve yazımış kitapların satın alınarak değer bulması okunması ve okutulması için” görüş alışverişinde bulundu.

Yazar İbrahim Bilgin'i stanttaki yerinde ziyaret edenler arasında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Düzce Temsilcisi Erol Tayhan ile Ak Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylarından İş İnsanı Özkan Çakır'da ziyaret ederek kitap ve yazarlık konusunda istişarede bulundular.  

TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ DÜZCE TEMSİLCİSİ TAYHAN’DA BİLGİN’İ ZİYARET EDEREK DESTEK VERDİ

Millet Bahçesi’nde Sanat Sokağı’nda açılan stantta iki kitabının tanıtımını yapmak ve okurla buluşarak kitap ve okuma üzerine söyleşilerde bulunan Yazar İbrahim Bilgin’i Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC)Düzce İl Temsilcisi, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Düzce Temsilcisi, Gazeteciler Cemiyetleri BASIN VAKFI Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci Erol Tayhan’da ziyaret ederek iki kitabını satın aldı ve yazarların yaşatılması ve kitapların tanıtılıp okunmasının teşviki için yapılması gereken çalışmalar hakkında Yazar İbrahim Bilgin’le görüş alışverişinde bulundu.     

  

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar