Bu Panel DÜZCE’DE

Panel yarın (17. Ekim. 2023.Salı günü) Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde başlayacak.

Bu Panel DÜZCE’DE
16.10.2023 - 13:27
Güncelleme 16.10.2023 - 13:52
408

17. Ekim. 2023 Salı günü yapılacak panelde ünlü gazeteciler yer alacak. Paneli Milat Gazetesi’nden Özlem Doğan yönetecek.

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü,  sosyal ve kültürel programlarına aralıksız devam ediyor.

Program dahilinde “Medya ve Yerel Yönetimler” adıyla düzenlenecek panelde konuşmacı olarak biri moderatör olmak üzere beş gazeteci katılarak görüş ve önerilerde bulunacak.

Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Özlem Doğan’ın moderatörlüğünde yapılacak panele konuşmacı olarak Milliyet Gazetesi’nden Zafer Şahin, Yeni Şafak Gazetesi ‘den Ersin Çelik, 24 Tv ve Star Gazetesi’nden Esra Elönü  ile Memurlar. Net Genel Yayın Yönetmeni Edip Üzen katılarak görüş ve düşüncelerini paylaşacak.

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI VE UMED ORTAK ÇALIŞMASI

Düzce Belediyesi’nin girişimleriyle “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İLETİŞİM BAŞKANLIĞI” ile Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED)tarafından ortaklaşa düzenlenen “MEDYA VE YEREL YÖNETİMLER PANELİ”  17. Ekim. 2023. Salı günü saat: 12.00’de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde yapılacak.   

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar