GAZETECİ TAYHAN, GAZETECİ AKIN BODUR'U HASTANE ODASINDA ZİYARET ETTİ

TGC DÜZCE TEMSİLCİSİ EROL TAYHAN, ENKAZDAN KOLU KESİLEREK KURTARILAN TGC İSKENDERUN TEMSİLCİSİ GAZETECİ AKIN BODUR’U TEDAVİ GÖRMEKTE OLDUĞU HASTANE ODASINDA ZİYARET ETTİ.

GAZETECİ TAYHAN, GAZETECİ AKIN BODUR'U HASTANE ODASINDA ZİYARET ETTİ
24.04.2023 - 18:01
Güncelleme 24.04.2023 - 18:29
494
3

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Düzce İl Temsilcisi Erol Tayhan, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli  büyük depremde enkaz altında kaldıktan sonra annesini kaybeden ve kolu kesilerek enkazdan kurtarılan sağ ayağında meydana gelen ağır ezik nedeniyle TGC yönetiminin girişimleriyle Sağlık Bakanlığı hava ambulansıyla enkazdan çıkarıldıktan sonra İstanbul Halkalı Atakent’teki Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan TGC İskenderun Temsilcisi Gazeteci AKIN BODUR'u hastane odasında "geçmiş olsun"  ziyaretinde bulundu. 

TGC TEMSİLCİSİ GAZETECİ AKIN BODUR DEPREMDE  AĞIR YARA ALDI, ANNESİNİ DE KAYBETTİ

Depremde annesini kaybeden TGC İskenderun Temsilcisi Gazeteci Akın Bodur’a başsağlığı ve sabırlar dileyen TGC Düzce Temsilcisi Gazeteci Erol Tayhan “Bizler de 1999’da iki kez deprem acısını yaşadık; ancak sizlerin 6 Şubat’ta yaşadığı  büyük deprem bizim yaşadıklarımızı bize unutturdu. Büyük alanda büyük bir acı ve büyük bir ızdırapla uzakta olmamıza rağmen büyük ızdırap yaşadık. Bizler etkilenmesek de sizlerle birlikte bizler de uzakta olmamıza rağmen sarsıldık, acı çektik. Acılarınız ve kayıplarınız ürkütücü. Annemize rahmet diliyoruz. Sizler de ayağınızda büyük bir yara aldınız ezikler var. Enkazda uzun süre kaldınız ve kolunuzu kaybettiniz. Ancak sizleri böyle sağ salim görmek bizi ziyadesiyle umutlandırdı. Katkı sağlayan hasta halinizle İstanbul’a gelmenizde aracı olan büyük TGC ailesini gönülden tebrik ediyorum. Bizler de iyi ki bu ailenin bir ferdiyiz. TGC Başkan ve Yönetim Kurulu’na teşekkürü bir borç biliyorum. Bizler de temsilci olarak TGC ailesinin bir ferdi olarak sizleri hasta yatağınızda görmek ve yakınlarınıza da en azından moral olmak, teselli olmak için hastane odanızda görmek istedim. Sizi bu şekilde görmek bile bize büyük umut verdi. Geçmiş olsun dileklerimin yanında anneniz başta olmak üzere tüm kaybettiklerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

GAZETECİ AKIN BODUR'U "MORALLİ BULDUM SEVİNDİM"

Ağır yara almasına rağmen moral ve motivasyonun açısından Gazeteci Akın Bodur’u iyi gördüğünü ifade eden TGC Düzce İl Temsilcisi, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı Erol Tayhan “Akın Bodur meslektaşımız ağır yara aldığında O’nu görmek istedim. İstanbul bize uzak sayılmaz. İstenderun’dan İstanbul’a getirilince hiç olmazsa bizzat kendisini görmek istedim bu amaçla Düzce’den geldim İstanbul'a...Tam bir gazeteci azim ve kararlılığını gördüm Akın Bodur’da, mutlu oldum. Soran ve merak eden arkadaşlara, meslektaşlarımıza da selamı var” şeklinde konuştu.

TGC Düzce Temsilcisi Gazeteci Erol TAYHAN, Gazeteci Akın BODUR’un hastane odasından ayrılırken de O’na hitaben: “Tekrar geçmiş olsun Akın; acil şifalar diliyorum...Bir an evvel aramızda olmanı sabırsızlıkla bekliyoruz...İstanbul dönüşü seni Düzce’ye; Düzce köftesi yemeğe bekliyorum…Söz verdin unutma...Selam ve Sevgilerimi sunuyorum. Bu arada hastane odasında sizin yanınızda olan sizi bekleyen ablalarınıza da kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Orhan Karaali
  Orhan Karaali
  24.04.2023 23:45

  Geçmiş olsun.Sizi tanımam yalnız haber dikkatimi çektiği için okudum .Çok üzüldüm.Acil şifalar diliyorum...

 • Serdar
  Serdar
  24.04.2023 18:32

  Akın kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Erol kardeşimiz bizim adımıza en azından yakına gelmiş bir hastayı annesini kaybetmiş bir depremzede Gazeteci Akın Bodur'u ziyaret etmiş. Çok isabetli bir ziyaret gerçekleştirmiş. Son zamanlarda gazeteciler arasında dayanışma yok diyenlere kapak olsun bu. Demek ki herkese nasip olmaz fedakarlık.

 • İstanbul'dan bir gazeteci
  İstanbul'dan bir gazeteci
  24.04.2023 18:14

  Erol Bey sizi gönülden tebrik ediyorum. Gerçekten insani ve Gazeteci olarak mesleki bir dayanışma sergilediniz. Düzce depremi yaşadığı için acıyı bilir. Bu fedakarlığı gösterdiniz tebrik ediyorum. İskenderun'dan İstanbul'a getirilen ber meslektaşınızı ziyaret etmek için Düzce'den çıktınız bana yakın diyerek İstanbul'a geldiniz. Akın kardeşimize de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum bende. İnsan olarak . TGC'ye de büyük teşekkürler.

Resmi İlanlar