M. DOĞAN-ZEYNEP KAYA ÇİFTİNİN MUTLU ANI

"M.DOĞAN KAYA-ZEYNEP KAYA" ÇİFTİNİN MUTLU ANI .MEHMET ŞAHİN, ENVER KAĞAN, OĞUZ İLTERİŞ, SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTILAR. MUTLULUKLAR DİLİYORUZ; TEBRİK EDİYORUZ.

M. DOĞAN-ZEYNEP KAYA ÇİFTİNİN MUTLU ANI
18.08.2023 - 17:36
Güncelleme 18.08.2023 - 17:43
Kaynak: Objektif Ajans
686

 

Düzcespor Kulüp Müdürü Muhammed Doğan Kaya ile muhterem eşi Zeynep Kaya, üç erkek evlatlarının sünnet merasimini bir arada yapmış olmanın farklı heyecanını ve gurur verici tablosuna tanıklık etmenin hazzını ve huzurunu yaşadılar.

13 Ağustos Pazar günü Koru Köy’de gerçekleşen sünnet merasimi ve davetine dostları yakınları ve sevenleri eşlik ederek Kaya çiftinin mutluluklarına ortak oldular.

KONUKLAR KORUKÖY’DE AĞIRLANDI

Misafirleri Koru Köy’de ağırlayan “Zeynep -Muhammed Doğan Kaya “ çifti evlatları “Mehmet Şahin, Enver Kağan, Oğuz İlteriş’ in yaşadıkları sevinç ve gurur anını dostlarıyla ve sevenleriyle paylaşarak yeni bir hayata merhaba demenin hazzını ve mutluluğunu yaşadılar.

Kaya çiftini bu anlamlı günde  İYİ Parti eski Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz başta olmak üzere Düzce Belediyesi çalışanları ve Düzcespor yöneticileri de hazır bulunarak sevinç ve gururu birlikte tattılar.

Objektif ailesi olarak bizler de Muhammed Doğan –Zeynep Kaya çiftini gönülden tebrik ediyor;  Peygamber Efendimizin sünnetini icra eden üç evladımıza da hayırlı huzurlu ve sağlıklı daha nice yıllar diliyoruz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar