GAZETECİ FAİK BAKOĞLU’NDAN "ACI MESAJ"

Rize Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Zümrüt Rize Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Faik Bakoğlu’ndan mesaj var...

GAZETECİ FAİK BAKOĞLU’NDAN "ACI MESAJ"
28.08.2023 - 01:16
Güncelleme 28.08.2023 - 01:20
398

Rize Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Zümrüt Rize Gazetesi’nin Sahibi Faik Bakoğlu’ndan mesaj var.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Rize Temsilcisi,Türkiye Gazeteciler Federasyonu Denetleme Kurulu Başkanı, Rize Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Zümrüt Rize Gazetesi’nin sahibi Faik Bakoğlu’nun yeğeni Deniz Günay’a SMA TİP 1 tanısı kondu.Gazeteci Bakoğlu yaptığı açıklamada yardım için gerekli izin aşamaların tamamlandığını belirterek şu notu paylaştı:

 “Yeğenim Deniz'e SMA Tip 1

Ölümcül Kas Hastalığı Tanısı Kondu.

Tedavisinin yapılabilmesi için ciddi bir bütçe ve sıkıntılı bir süreç bizi bekliyor. Yardım toplamak için gerekli izin aşamalarını tamamladık. Bu süreçte gerek maddi gerek manevi desteğinize ihtiyacımız var. Maddi destek olabilecekler için gerekli bilgiler ekte attığım fotoğrafta mevcut. Tedaviye başlayabilmemiz için gerekli bütçeyi en kısa sürede toplayabilmemiz için yardımlarınızı bekliyoruz.

Ekte attığım fotoğrafın dağılması ve daha fazla sayıya ulaşabilmemiz için  çevrenizdeki herkesle paylaşmanızı rica ediyorum.”

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar