“ENGELSİZ PANEL" İLGİYLE İZLENDİ

Düzce Belediye Başkanlığı tarafından desteklenen, "Engelsiz Yaşam ve Sağlık Çalışma Grubu’nun organize ettiği "Engelsiz Panel - Sosyal Hayat" konulu panel dikkatle takip edildi; ilgiyle izlendi

“ENGELSİZ PANEL"  İLGİYLE İZLENDİ
25.11.2023 - 02:42
Güncelleme 26.11.2023 - 09:35
386

Düzce Belediye Başkanlığı tarafından desteklenen, Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Engelsiz Yaşam ve Sağlık Çalışma Grubu’nun organize ettiği "Engelsiz Panel - Sosyal Hayat" başlıklı panel gerçekleştirildi.

Panelde; Düzce Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı Burçin SARICAN, Düzce Kent Konseyi Başkanı Av. Arb. Ali DİLBER, Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Serter Tülüoğlu, Düzce Kültür Turizm İl Müdürlüğü Müdürü İlknur AYNAN yer aldı. 

Düzce Üniversitesi Engelsiz Üniversiteler Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Hakan ÖZAK, Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdi GÜNGÖR, Düzce İl Müftülüğü Eğitim Uzmanı Necmettin KUZU, Kent Konseyi Kadın Meclisi Engelsiz Yaşam ve Sağlık Çalışma Grubu Başkanı, Düzce Objektif Gazetesi Yazarı  Kadriye Polat KIYĞIL, Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Personeli Sosyolog Elif ŞAHİN, Düzce Adliyesi Danışma Memuru Özel Gereksinimli Birey Ahmet ALTIPARMAK, Özel Gereksinimli Birey Özkan ZABUNOĞLU’nun panelde yaptıkları tespitler ve sunumlar dikkatle izlendi.

 

Panelle ilgili genel bir değerlendirmede bulunan Gazetemiz Öbjektif’in Köşe Yazarı Kadriye Polat Kıyğıl şu değerlendirmede bulundu: “Aramızdaki sevgiyle dünya bambaşka bir hâl alır, en büyük engel önyargıdır, en büyük engel engellenmektir. Hepimiz bir parcayız renkleri, tenleri, sesi, gözleri farklı olan tıpkı ebruli gibi. Karmakarışık ve bir o kadar ayrı…”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar