ÖNDER-HAVVA SERT’İN “BİR OLMA HİKAYESİ…!”

Yazarımız ÖMÜR BİLGİN'İN KALEMİNDEN ...! Birbirlerini çok seven önlerine çıkan tüm engelleri el ele vererek aşan Önder Sert Havva Sert’in BİR OLMA HİKAYESİ..!

ÖNDER-HAVVA SERT’İN “BİR OLMA HİKAYESİ…!”
21.06.2023 - 10:30
Güncelleme 21.06.2023 - 10:43
538

Birbirlerini çok seven önlerine çıkan tüm engelleri el ele vererek aşan Önder Sert Havva Sert’in bir olma hikayesi..  

 

Yuvalarında sevgi ve mutluluğun verdiği sıcaklıkla oluşan huzur var. Madem evliliklerde engel yok kanıtlama zamanı diyerek, tekerlekli sandalyesiyle  güçlü bir baba olan Önder Sert’in Düzce Sevdalıları  Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, basın sorumlusu Ömür Bilgin yönetim kurulu Engin Deretam, Görkem Yeşil, Rahmi Kurt  babalar gününü kutlayarak  çiçek takdim ettik. Seninle gurur duyuyoruz örnek baba...

Nurullah Çelebi’yi unutur muyuz yüreği güzel ailenin yanlarında olduğu için teşekkür ediyoruz Düzce Sevdalıları Derneği olarak  ve diyoruz ki Vicdanı güzel insan Düzce seni seviyor.

Düzce Sevdalıları başkanı Reşit Kurt...  Gayemiz bir nebze olsun özel insanlarımızın hayatlarına dokunabilmek ve sosyal hayatlarına adapte olmalarını sağlamaktır.

Özel insanlarımızın yaşadıkları sorunlar sadece onların değil toplumun tüm insanların sorunudur. Bugüne kadar kardeşlerimize  nasıl sahip cıktıysak bundan sonrada çalışmalarımız desteğimiz devam edecektir.

…Ve buradan mücadeleci babaların ve bütün babalarımızın babalar günlerini kutluyorum...(Ömür BİLGİN)


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar