MHP TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU

MHP Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı yoğun katılım ile gerçekleşti. Programda konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, "MHP olarak biz her zaman Düzce’mizi önemsedik, Düzce için çalışıyoruz" dedi.

MHP TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU
27.04.2022 - 09:59
Güncelleme 27.04.2022 - 10:01
Kaynak: Haber Merkezi
531

MHP Düzce Teşkilatı iftar programı düzenledi. MYK Üyesi Bahadır Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Cumateri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, teşkilat üyeleri  ve Belediye Meclis Üyelerinin katıldığı iftarda, konuşan İl Başkanı İlhami Caboğlu, Siyasi polemiklerden her zaman uzak durmaya çalıştıklarının altını çizdi.

 

 "DÜZCE İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Caboğlu, "Uzun zamandan beri teşkilat bünyesi olarak bir araya gelemedik. Buradaki bütün teşkilat mensubu arkadaşlarımız,  2018, 2019 ve önümüzdeki dönem seçimlerde çalışacak olan dinamik kitle burada. MHP olarak biz her zaman Düzce’mizi önemsedik, Düzce için çalışıyoruz ve Düzce için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. Siyasi polemiklerden her zaman uzak durmaya çalışıyoruz. MHP’nin bir an bile zafiyete uğrama şansı yoktur. Olmadığını da burada görüyoruz." diye konuştu.

 

"MİLLİ İRADEYİ MİLLİYETÇİ İRADEYE ÇEVİRECEĞİZ"

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz da yaptığı konuşmada, " Ramazan ayının bitimine 5-6 gün kala hep birlikte bir araya geldik. İnşallah bayramda da hep beraber bir arada bu davetlerimizi genişleterek, daha da büyüyerek, hedeflediğimiz milli egemenliği, milli iradeyi milliyetçi iradeye çevirecek şekilde sizlerle beraber olacağız. Pandemi nedeniyle 2 yıllık aranın arından bu şekilde bir araya gelmek hepimize sevinç verdi. İnşallah bir daha böyle pandemi gibi bir afetle karşılaşmayız." şeklinde konuştu.

 

"DÜZCE'DEN BİR MİLLETVEKİLİ DAHA NASIL ÇIKARTIRIZ"

Parti oylarını arttırmak için mücadele edeceklerini vurgulayan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Düzceye selam getirdiğini söyleyen MYK Üyesi Bahadır Alperen,önümüzdeki seçimde Düzce'den bir milletvekili daha çıkarma hedefinde olacaklarını belirtti.

 

"Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Düzceli hem şehirlilerine selamlarını iletti. Biz Düzce teşkilatımız ile birlikte çok büyük bir aileyiz. Allah nasip ederse 2023 yılında da Cumhur İttifakı kapsamında MHP’nin oylarını Düzce’de bir artı daha nasıl yükseltiriz ve bir Milletvekili daha nasıl çıkartırız telaşına düşeceğiz. Devamında 2024 yılında yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde ise Düzce’nin Allah nasip ederse yerelde Belediyelerine talip olacağız. Bu güzel organizasyonda emeği geçen teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum. MHP’nin oylarını arttırmak için mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 


Editör: E. TAYHAN