“BAHÇEŞEHİR AŞ” DAHA PROFESYONEL OLMA YOLUNDA…

BAHÇEŞEHİR A.Ş.’NİN YENİ YÖNETİMİ PERSONEL İLE BİR ARAYA GELDİ

“BAHÇEŞEHİR AŞ” DAHA PROFESYONEL OLMA YOLUNDA…
16.06.2023 - 12:03
Kaynak: Objektif Ajans
371
1

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden biri olan Bahçeşehir A.Ş. yeni yönetimi ve personeli motivasyon toplantısında bir araya gelerek daha bir profesyonel olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Düzce Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bahçeşehir A.Ş., yeni yönetim kurulu üyeleri ve personellerle Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda buluştu. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve Bahçeşehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüdaver Gösterişli başkanlığında düzenlenen toplantıya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Katırcıoğlu, şirket yöneticileri ve personeller katıldı. Yöneticiler ve personellerin tanışması, motivasyon ve hizmet kalitesinin artırılması konularının ana başlıklar olduğu toplantıda personeller de taleplerini iletti.

Toplantıya katılanlara teşekkür ederek kısa bir açıklama yapan Gösterişli, şirketin her geçen gün hizmet kalitesi ve kapsama alanını artırdığını söyleyerek “toplantılarımızı önemsiyoruz, personelimizin moral ve motivasyonuna değer veriyoruz. Onlar taleplerini iletti bizler çalışma prensiplerimizi paylaştık. Karşılıklı çok verimli bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Bu sayede iş verimliliğinin de artacağına inanıyorum. Çalışmalarda emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda Bahçeşehir A.Ş.’nin öncelikli sorumluluk alanları, çalışma verimliliğinin artırılması ve vatandaşlardan gelen taleplerin sürekli bir şekilde karşılanması amacıyla yapılacak düzenlemeler istişare edilerek alınan kararların en kısa sürede uygulanması konusunda fikir birliği sağlandı.Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kadriye
    Kadriye
    16.06.2023 13:56

    Önemli bir proje ve çalışma. Başarılı olmasını diliyorum.

Resmi İlanlar