SES SANATÇISI "DAVUT GÜLOĞLU” DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

Davut Güloğlu’nun Yeniden Refah Partisi (YRP)’den Düzce belediye başkan adayı olduğu açıklandı.

SES SANATÇISI "DAVUT GÜLOĞLU” DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU
18.01.2024 - 20:17
Kaynak: Objektif Ajans
233
1

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan; “Güloğlu ile Düzcemiz kazanacak. Hayırlı uğurlu olsun”

Yaklaşan yerel seçimlerde Siyasi partilerin belediye başkan adayları açıklanırken Yeniden Refah Partisi’nden farklı ve sürpriz bir belediye başkan adayının ismi açıklandı. Düzce’de birçoklarının duyduklarında “sahi mi” diye birbirlerine sordukları isim Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından açıklandı. Türk Halk Müziği ve pop müzik şarkıcısı, Karadeniz müziği ile tekno ve pop müziği birleştiren kendine özgü müziği ile popüler olmuş olan Davut Güloğlu, Yeniden Refah Partisi (YRP)’nden Düzce belediye başkan adayı oldu.

 Yerel seçimlerin yapılacağı 31 Martta 73 gün kala siyasi partilerin adayları birer birer açıklanmaya devam ediyor. Daha önce aday adayı olarak adı zikredilen Ses Sanatçısı Davut Güloğlu’nun Yeniden Refah Partisi’nden Düzce Belediye Başkan Adayı olduğu Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından genel merkezde yapılan aday tanıtım toplantısında açıklandı. Türkiye’nin tanıdığı, Düzcelilerin de Düzce ve Akçakoca’da verdiği konserlerden tanıdığı ses sanatçı Davut Güloğlu, Yeniden Refah Partisi Düzce belediye başkan adayı oldu.

Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi olan ve partinin kuruluşundan bu yana Genel Başkan Danışmanlığı yapan ünlü sanatçının Düzce’den belediye başkan adayı olması müzikle ilgilenen kesim tarafından dikkat çekerken; büyük bir kesimin “bir anlam veremedik” şeklinde yorumlandı.

“VEFAMI ÖDEMEK İÇİN DÜZCE’DEYİM”

Davut Güloğlu, adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Geçmişte Akçakoca ilçesinde uzun bir süre yaşamış bir sanatçı olarak sanat hayatına adım atmamda Düzce’nin çok ayrı bir yeri var. Ayrıca kendisini milli görüş davasına adamış bir partiliyim. Hem davama adamışlığın verdiği heyecanla hem de teşkilatımızın gösterdiği büyük teveccüh ile bende vefa duygumu ödemek için Düzce Yeniden Refah Partisi’nin Düzce belediye başkan adayı olarak çıkmaya karar verdim. Çıktığımız yolda rabbim utandırmasın. Partimize, Düzcemize, Türkiyemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar