ER:"DARISI DÜZCE'NİN BAŞINA"

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, son 3 yılın en başarılı il belediye başkanları anketinde en başarılı 3. Başkan seçildi. İyi Parti Düzce İl Başkanı anket sonucunu paylaşarak, “Darısı Düzce’nin başına” dedi.

ER:"DARISI DÜZCE'NİN BAŞINA"
16.03.2022 - 09:26
Kaynak: Haber Merkezi
704

ORC firması tarafından  son 3 yılın en başarılı belediye başkanlarını seçmek için anket yapıldı.  ORC Araştırma 30 büyükşehir ve 51 il merkezinde yaptığı anket sonuçlarını paylaştı. 10 Şubat-10 Mart tarihleri arasında 51 bin 675 kişi ile yapılan ankette katılımcılara, "Son 3 yılı değerlendirdiğinizde belediye başkanınızı başarılı buluyor musunuz?" sorusu yöneltildi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, en başarılı il belediyeleri arasında 3. Seçildi.

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er sosyal medya hesabından “Darısı Düzce’nin başına” diyerek, anket sonucunu paylaştı. Er paylaşımında, “ Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ORC firması tarafından yapılan ‘Son 3 Yılın En Başarılı Belediye Başkanı’ anketinde 3. olarak bir başarıya daha imza attı. Ben de Sayın Başkanı tebrik ediyorum. Darısı Düzce’nin başına …” dedi.


Editör: E. TAYHAN