“KISKANÇLIK DUYGULARI KABARIYOR”

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI GÜNDEN “MUHALEFETE YÜKLENDİ”

“KISKANÇLIK DUYGULARI KABARIYOR”
27.12.2022 - 12:46
(Objektif Ajans)
259
4

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, yaptığı paylaşımla muhalefete yüklendi.

GündenDüzce için çok çalıştıklarını ifade ederek “Kıskançlık duyguları kabarıyor, iktidar hayalleri her geçen gün sönüp gidiyor. Bu sebeple dengeleri bozuluyor” dedi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla muhalefet partilerini hedef alarak adeta içini döktü.

Günden yaptığı açıklamada “Aldığımız emanetin, taşıdığımız yükün bilinciyle, zerre yorgunluk duymadan, daha güzel, daha modern bir Düzce için zevkle çalışıyoruz. Düzceli hemşehrilerimiz için, şehrimiz için, en iyisini en güzelini yapmak için, aşkla çalışıyoruz. Yaptığımız her eseri de hamdolsun hemşehrilerimiz beğeniyor, takdir ediyor. Bunu da büyük bir memnuniyetle görüyoruz. Biliyoruz ki bundan bazılarının da uykuları kaçıyor, kıskançlık duyguları kabarıyor ve iktidar hayallerinin her geçen gün sönüp gittiğini görmekten dengeleri bozuluyor. Her yeniliğe olumsuz düşüncelerle bakan, küçük kavgalarla ve hırslarla zamanlarını geçiren bu ufku dar insanların gerçek dışı, olumsuz algı oluşturmak gayeli söylemlerini de hiç umursamıyoruz. İşimize bakıyor, modern ve daha yaşanılır bir Düzce için eskiyenin, görevini tamamlamış olanın, zamanımıza göre çirkin olanın yerine en güzelini, daha yakışanı, daha modernini yapıyoruz” dedi.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  27.12.2022 22:56

  Asar projesi diye başladığınız ve önceliği tartışılır çalışma sonrası trafiği iyice zora soktunuz.. Eskiyen görevini tamamlamış dediğinizde, Düzce’nin son sembolik binası park gazinosu nu yıkıp yaptığınız binayı, Düzce Kasrını, eski kulübün ordaki binayı, Keleş in aydınlatmalarını, tranvayı hepsini 15 yılı doldurmadan yıktınız.. Başarılı olduğunuz bir konu ise, Genel merkezin ayrıştırıcı uslubu size de sirayet etmiş olmalı ki, suçluyu hemen buluyorsunuz.. Muhalefet, dış güçler..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  27.12.2022 22:44

  Cami meydanı projesi diye oradaki binaları yıktığınızda, halka sorar gibi yaptınız.. Halkın geneli, mülk sahipleri mağdur edilmeden oranın meydan kalmasını istedi.. Şimdi çıkıp yaptığınız inşaata karşıdan bir bakın, eskisinden daha çok cami önüne uzanan, daha yüksek yapı ile, son yıllarda kesme taştan yapılmış ender camilerden birinin tüm görünümünü mahvettiniz.. Arazi ve bina rantı dışında, Ankara’nın işaret ettiği sırasını bekleyenlere iş yaratmak dışında hiçbir şey yapmıyorsunuz..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  27.12.2022 22:44

  20 Yılda akp belediyeciliği olarak Düzce’de yaptıklarınızı yine kendiniz yıkıp yerine proje adı ile yeniden bir şeyler yaptınız.. 20 yılda bütünlüğü sağlanmış kesintisiz tek bir çevre yolumuz yok.. Galiba makam arabası ile gezmekten Düzce’de kaldırımların garabet halinden hiç haberi yok.. Buyrun Çoban kavşağından Belediyeye bir yürüyün.. Küçük su parkının oradaki Enerji trafosunun yanından, nikah salonunun önü dahil Caddeye kadar kazılıp öylece bırakalı galiba 3 yıl oldu..

 • seda velioğlu
  seda velioğlu
  27.12.2022 16:38

  Bu tür paylaşımlara ne gerek var sayın başkan..Gereksiz bana göre ben de akpartiliyim ama gerek yok

Resmi İlanlar