MHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

DÜZCE MHP’DE 21 ADAY ADAYI BAŞVURUDA BULUNDU.

MHP ADAY ADAYLARINI TANITTI
3.04.2023 - 14:37
Güncelleme 3.04.2023 - 14:52
360

MHP Aday Adayı Tanıtım Toplantısı Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.


14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde MHP listelerinden aday olmak için 21 aday adayı başvuruda bulundu. Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen aday adayı tanıtım toplantısında aday adayları kendilerini tanıtarak partililerden destek talep ettiler.


Aday tanıtım toplantısı hakkında görüşlerini dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “14 Mayıs’ta ülkemiz için çok önemli olan genel seçimler gerçekleştirilecek. Bugün burada yapılan tanıtım toplantısında da gördüğümüz üzere birçok yaş grubundan, birçok sosyal statüden insanımız ülkemizin yönetiminde söz sahibi olmak, ülkemizi bulunduğu noktadan bir adım daha ileriye taşıyabilmek adına yarışa girmişlerdir. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizi ziyadesiyle mutlu eden bir diğer tablo ise içimizden iki arkadaşımızın bu yarışa dahil olmasıdır. Halil Uzun ağabeyimize çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz. Gönlümüz her iki arkadaşımızın da milletvekili olarak bizleri Ankara’da başarıyla temsil etmesi yönündedir. Bu vesileyle davetleri için MHP İl Başkanı Sayın İlhami Caboğlu başta olmak üzere aday adayı tanıtım programında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm aday adaylarına başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar