ORAY TV’YE ÇIKTI “MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU”

ERCAN ÖZTÜRK, ORAY TV’DE “MEYDAN SİZİN” PROGRAMINA ÇIKTI BİR ANDA YILDIZI PARLADI. DÜZCE MİLLETVEKİLİ 2.SIRA ADAYI GÖSTERİLDİ.

ORAY TV’YE ÇIKTI “MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU”
14.04.2023 - 16:40
Kaynak: Objektif Ajans
802
5

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olduğu dönemde Erol Tayhan’ın hazırlayıp sunduğu Oray Tv’deMEYDAN SİZİN” programına katılan Ercan ÖZTÜRK, Ak Parti tarafından açıklanan ilk üç milletvekili aday listesinin 2. Sırasında yer alarak 54 aday adayından 51’ini geride bıraktı.

İşin ardındaki gerçek Ak Parti Düzce Milletvekili aday listesinin açıklanmasının ardından ortaya çıktı.Ak Parti Milletvekili Aday Adayları arasından sadece Ercan Öztürk’ün Oray Tv’de yayınlanan Erol Tayhan’ın sunduğu “Meydan Sizin” Programına çıktığı ortayla çıktı

Öztürk’ün Ak Parti tarafından açıklanan 54 Aday Adayı listesinden Ak Parti 1. Sıra milletvekili adayı Ayşe Keşir’in ardından 2. Sırada listede yer alması kamuoyunda ve özellikle siyasi çevrelerce “Oray Tv’ye çıktı Milletvekili adayı oldu” şeklindeki söyleminin yayılmasına neden oldu.

Özellikle Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde görev yapan personel arasında “Oray Tv ‘de programa çıktı, yıldızı parladı,talihi açıldı” yorumlarına neden oldu.

1994 yılından bu yana Düzce ve Bolu’da Televizyon kanallarında bir çok seçim geçiren deneyimli Televizyon Programcısı Gazeteci Erol Tayhan, 14 Mayıs 2023 ‘te yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi öncesi “Genel Yayın Yönetmeni ve Program Yapımcısı” olarak göreve başladığı Oray Tv’de siyasileri halka tanıtmaya yönelik programlarına devam ediyor.

Son olarak siyasilerin kamuoyunda tanınmasının yanında siyasilerin halkın gözünde ilke ve hedeflerinin duyurulmasına bir nebze de olsun katkı sunmak amacıyla “siyasetçi-Halk buluşmasını”  televizyon ekranlarına taşımak için başlanan “Oray Tv’de MEYDAN SİZİN” adlı program dikkatle ve ilgiyle takip ediliyor.

BAZI ADAYLAR KAÇTI, ERCAN ÖZTÜRK:“VARIM” DEDİ 

“Oray TV’de MEYDAN SİZİN” programına çıkan Düzce’nin eski Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü, Ak Parti 2.sıra Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk’ün hiçbir çekince duymadan canlı yayın programına katıldığını belirten Program Yapımcısı Erol Tayhan: “Bazı Aday Adayları canlı yayına çıkmaktan kaçınmışlardır, çekinmişlerdir. Olabilir saygı duyarım. Ancak Ercan Öztürk programa katılarak hedefini ideallerini farkını ifade etmiştir. Ben 1994 yılından bu yana siyasi programlar yapıyorum. Aday Adaylığı süresinin kısa oluşu halkın adayları tanımasını zorlaştırmıştır. Ercan Öztürk’ü bu anlamda tebrik ediyorum. Farkını ifade ederek milletvekili sıralamasında 2. Sırada yer almıştır. Hayırlı olsun” yorumunda bulundu.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Mehmet Ali
  Mehmet Ali
  14.04.2023 16:55

  Erol Bey İYİ Parti ve CHP'li vekil adaylarını programınızda görmek istiyoruz. MHP'li adayları da Ümit Bey çıksın bir anlatsın yaptıklarını Niçin kaçıyorlar?

 • Turgay
  Turgay
  14.04.2023 16:53

  Erol Bey sizi tebrik ediyorum. Ancak sizin programa kimlerin gelmediğini bir açıklamanızı bekliyorum.Neden gelmediler cesaretleri mi yoktu. İYİ Parti'nin adayları hep bilbordlardaydı. Ak Parti'den 3.sıradaki Kuşçuoğlu'da öyle. Gerisini vatandaş biliyor.Seçimde göreceğiz.

 • Hasan Kurt
  Hasan Kurt
  14.04.2023 16:49

  Ercan Öztürk iyi bir seçim. Oraya buraya fotoğraflarını da asanlar avuçların yaladı. Hem para verdiler fotoğraflarını astırmak için hem sınıfta kaldılar aday olamadılar. Ak Parti bu işi biliyor. Bilbordlarda fotoğrafları olanlar hep kaybetti.

 • Kerem
  Kerem
  14.04.2023 16:45

  Ercan Öztürk başarılar diliyorum. Ak Parti sadece bu isimde doğru bir karar almıştır. Diğerlerini bilmiyorum.

 • Semsi
  Semsi
  14.04.2023 16:44

  Ben programı izledim Ercan Öztürk kendini iyi ifade etti. Bu arada Erol Tayhan da çok deneyimli bir programcı.Onun da hakkını vermek lazım.

Resmi İlanlar