ERCAN ÖZTÜRK’E SEVGİ SELİ...

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk seçim gezileri kapsamında ziyaret ettiği Aziziye Mahallesi’nde büyük bir ilgiyle karşılandı

ERCAN ÖZTÜRK’E SEVGİ SELİ...
17.04.2023 - 16:28
Güncelleme 17.04.2023 - 16:31
581

 

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk seçim gezileri kapsamında ziyaret ettiği Aziziye Mahallesi’nde büyük bir ilgiyle karşılandı.Saha çalışmalarını sürdüren Milletvekili adayı Ercan Öztürk Aziziye Mahallesi’nde adeta sevgi seli ile karşılaştı. Kendisini meşalelerle karşılayan Aziziyeliler ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Öztürk, coşkulu kalabalığa teşekkür etti.28. Dönem Ak Parti Düzce milletvekili adayı Ercan Öztürk, 14 Mayıs’ın Türkiye Yüzyılı’nın kapılarının sonuna kadar açıldığı tarihi bir gün olacağına dikkat çekti. Hizmete talip olduğunu belirten Öztürk, "Doğrusu AK Parti. Türkiye Yüzyılını birlikte inşa edeceğiz" dedi. Öztürk’ün, seçmenle buluştuğu Aziziye Mahallesinde Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Teşkilat Başkanı Hakan Karslıoğlu’nun AK Parti ailesine üyeliği yapıldı. Karslıoğlu’nun AK Parti rozetini milletvekili adayı Ercan Öztürk taktı.Türk Bayrağı ve AK Parti bayrakları ile donatılan Aziziye Mahallesinde özellikle gençlerin teveccühünü kazanan Ercan Öztürk’e SKM Başkanı Hasan Günden ve kalabalık AK Parti heyeti de eşlik etti.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar