MİLLET İTTİFAKI “TEK ADAM” YÖNETİMİNE DİKKAT ÇEKTİ

MİLLET İTTİFAKI “KÖY GEZİLERİNDE” HALKTAN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

MİLLET İTTİFAKI “TEK ADAM” YÖNETİMİNE DİKKAT ÇEKTİ
19.04.2023 - 17:23
Kaynak: Objektif Ajans
513

Millet İttifakı Düzce CHP Milletvekili Adaylarının köy gezileri devam ediyor. Adaylar gittikleri köylerde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanırken, İttifak adaylarının köy gezilerine CHP ve İYİ parti teşkilatları da katılım sağlıyor.

TALİH ÖZCAN “6 PARTİNİN ANLAŞMA ŞARTLARINI ANLATTI”

Millet İttifakı Milletvekili Adayları Düzköy, Boğaziçi ve Kabalak köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Köy gezilerindeki sohbetlerde ‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ve Ortak Mutabakat Metni hakkında bilgiler veriliyor. Milletvekili 1’inci sıra adayı Talih Özcan “Ülkenin şahıslara göre değil, anayasa ve yasalarla yönetileceğini” belirttiği konuşmasında şu görüşlere yer verdi:

 “Millet İttifakı olarak 6 partinin uzlaşarak hazırladıkları Ortak Mutabakat Metni bulunuyor. Bu metinde tarımdan sanayiye kültürden spora kadar her alanda neler yapacağımız maddeler halinde tek tek yazılı. Millet İttifakı olarak bizler inanarak, ülkenin menfaatleri için bir araya geldik. Sizler de bize inanın ve bu ülkeyi aydınlık yarınlara çıkaralım” dedi.

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ  “İKTİDARA YÜKLENDİ”
Millet İttifakı 2’inci sıra Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz de yaptığı konuşmada özetle şu görüşlere yer verdi: ”İktidar özellikle Cumhurbaşkanlığı Hükümet  Sistemi ile birlikte ülkeyi TEK ADAM rejimine göre yönetiyor. Bir kişinin söyledikleriyle, talimatlarıyla ülkeyi yönetiyorlar, aslında yönettiklerini zannediyorlar. Bu ülkenin kökleşmiş kurumları talimat almadan iş yapmıyor. Dolayısıyla tek bir kişinin iradesi hâkim. Oysa bizler halkın iradesini ortaya koyacağız. Demokrasiyi tam kurum ve kurallarıyla harekete geçireceğiz” dedi. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar