DÜZCE MİLLETVEKİLİ AYŞE KEŞİR'DEN BAYRAM MESAJI...

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ramazan bayramı için yazılı bir açıklamada bulunarak Düzcelilerin bayramını kutladı.

DÜZCE MİLLETVEKİLİ  AYŞE KEŞİR'DEN BAYRAM MESAJI...
20.04.2023 - 14:24
Güncelleme 20.04.2023 - 14:41
225

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı  Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yayınladığı mesajda ramazan bayramını kutladı.

Düzce Milletvekili Keşir, açıklamasında şunları söyledi: “Bereket ve rahmet ayı Ramazan’ı uğurlarken, bayrama kavuşmanın sevicini yaşıyoruz. Bayramlar, millet olarak hepimizi bütünleştiren, birlik ve beraberliğimizin en güzel ifadesi olan günler. Bayramlar, toplumsal huzurumuzun pekişmesine de büyük katkı sağlamaktadır.

Her birimiz için çok anlamlı ve özel günler olan bayramlarda her yaşımızda ayrı bir heyecan yaşıyoruz. Ancak bu bayram asrın felaketi Kahramanmaraş depremi nedeniyle yüreğimiz buruk. 13 buçuk milyondan fazla insanımızın doğrudan etkilendiği bu afette hepimiz yara aldık.

Depremin 70. gününde 11 ilde köy evlerini hak sahiplerine teslim etmenin gururunu yaşadık. Bayram sevinci ve birliğimizin bu acıyı daha da hafifletmesini diliyorum. Her zaman olduğu gibi aile ziyaretlerimiz, akraba buluşmalarımız ile hasret gidereceğiz. Kimsesi olmayanın kapısını çalacak, gönül alacağız. Medeniyetimizin yapı taşlarından olan bu erdemli davranışları yaşatmalıyız.

Yaşadığımız tüm zorluklara rağmen Türkiye, tüm dünyanın ışıldayan yıldızıdır ve ilgi odağıdır. Bu ülke, geleceğin en güçlü, en müreffeh ve özgür ülkesi olacaktır. Buna inancımız tamdır. Bu hedefe ulaşabilmek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, hükûmetimiz ve devletimizin tüm organları canla başla çalışıyor. Sorunların üstesinden şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gelmeye devam edeceğiz.

Türkiye, bugünlere yokluklar içerisinde verilen destansı mücadeleler sonucunda gelmiştir. Milletimizin ilham ve güç kaynağı bu ruhtur. Umutların filizlendiği, iyilik ve güzelliklerin yeşerdiği bayramlar; el ele vermenin, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin vesilesidir. Sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan Bayramı’nı böylesine bir anlayışın gelişmesi için fırsat bilmeliyiz.

Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bu özel günlerin insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar