AK PARTİ'Lİ ÖZTÜRK: ‘‘14 MAYIS’A DAMGAMIZI VURACAĞIZ’’

Düzce’de seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Gümüşova ilçesinde esnafla buluştu. Öztürk:“14 Mayıs’a damgamızı vuracağız, Durmadan çalışacağız" dedi.

AK PARTİ'Lİ ÖZTÜRK: ‘‘14 MAYIS’A DAMGAMIZI VURACAĞIZ’’
25.04.2023 - 13:35
Kaynak: Objektif Ajans
494
1

 

Düzce’de seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Gümüşova ilçesinde esnafı ziyaret etti vatandaşlar bir araya geldi. “14 Mayıs’a damgamızı vuracağız” diyen Öztürk “Durmadan çalışacağız.”


AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, dur durak bilemeden ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle geziyor esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

Teşkilat üyeleri ile birlikte ziyaretlerine devam eden Öztürk, Gümüşova ilçesinde Pazar yerini gezdi, esnafı dinledi, vatandaşlarla sohbet etti. Çocuklarla da yakından ilgilenen Öztürk, “Düzce’mizin ilçelerini, mahallelerini, köylerini adım adım geziyoruz. Gittiğimiz her yerde bizi bağrına basan kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Büyük ve Güçlü Türkiye idealimiz doğrultusunda Gümüşova’da halkımız ile birlikte bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde durmadan çalışarak 14 Mayıs’a damgamızı vuracağız” dedi.


 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Esma
    Esma
    25.04.2023 13:40

    Ercan Öztürk sizi Akçakoca kontenjanından mı aday gösterdiler bir Ak Partili olarak merak ediyorum. Cevabınızı merak ediyorum. Sizi Oray Tv'de Erol beyin programında siiz izlemiştim. Bende iyi bir intiba bıraktınız. Halkın size bakışı nedir . Ak Parti'nin Düzce'yle ilgili icraatlarıın yeterli buluyor musunuz?

Resmi İlanlar