AKŞENER GİTTİ, KILIÇDAROĞLU GELDİ

HABERİMİZ ÜZERİNE BİLBOARD’DAKİ İLANLAR YENİLERİYLE DEĞİŞTİRİLDİ ”MERAL AKŞENER YERİNE, KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN FOTOLU İLANI KONULDU”

AKŞENER GİTTİ, KILIÇDAROĞLU GELDİ
5.05.2023 - 17:18
Güncelleme 5.05.2023 - 17:40
370
1

Haberimiz etkisini gösterdi, pano anında yerinden kaldırıldı ve yenisiyle değiştirildi.

Önceki gün haberimize konu olan “BU İKİ PARTİ RAKİP Mİ-İTTİFAK MI?” başlığıyla yayınladığımız “”SEÇMEN AKŞENER’İ ADAY SANIYOR, CHP-İYİ PARTİ RAKİP Mİ ADAY MI ?” BİLBOARD İLANLARI KAFA KARIŞTIRIYOR” şeklinde detaylandırarak sorduğumuz soruların habere konu olması üzerine “Yanlışlığın Farkına varan” MİLLET ittifakı bileşenleri CHP ve İYİ Parti yöneticileri ilgili firmayla iletişime geçerek ilan panosunu yenilediler

Haberimizin Objektif  Gazetesi (www.duzceobjektif.com) ile 81 ORAY TV’de (www.81oraytv.com) adlı sitelerde yayılmasının ve kamuoyunda ve ilgili partilerce de yarattığı tepkinin hemen ardından sabahın ilk saatlerinde “bahse konu MERAL AKŞENER fotolu ve İYİ Parti logo altında oy pusulasındaki EVET mührü yazılı reklam panosu kaldırılarak yerine “KEMAL KILIÇDAROĞLU”nun fotoğrafının yer aldığı “HAYDİ KAZANALIM HAYDİ” yazılı reklam panosu konuldu.

BİLBOARD İLAN PANOSU BİR GÜN ÖNCE BÖYLEYDİ:(Haberimize konu olan foto)

     

 HABERİMİZ ÜZERİNE Bir gün sonra İLAN PANOSU AŞAĞIDAKİ GİBİ DEĞİŞTİRİLDİ.(Meral AKŞENER'in fotosunun yerine aşağıdaki gibi Kemal KILIÇDAROĞLU'nun fotolu "HAYDİ KAZANALIM HAYDİ" yazılı ilanı konuldu): 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yılmaz
    Yılmaz
    6.05.2023 11:33

    Meral Akşener Cumhurbaşkanı adayı olmadığı halde O'nu Cumhurbaşkanı Adayı olarak Bilboardlara afişe etmek etik değil, doğru değil, ittifak geleneğine ters. Yanıltıcı bir reklam. Kafa Karıştırıcı bir ilan. Kimin kafası ya da kimin taktiği...

Resmi İlanlar