Ercan ÖZTÜRK ‘‘14 MAYIS’A DAMGAMIZI VURACAĞIZ’’

Düzce’de seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Gümüşova ilçesinde esnafla biraraya gelerek dert ve dileklerini dinledi.

Ercan  ÖZTÜRK ‘‘14 MAYIS’A DAMGAMIZI VURACAĞIZ’’
6.05.2023 - 09:39
Güncelleme 6.05.2023 - 09:42
297
1

Düzce’de seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Gümüşova ilçesinde esnafı ziyaret etti vatandaşlar bir araya geldi. “14 Mayıs’a damgamızı vuracağız” diyen Öztürk “Durmadan çalışacağız.”AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, dur durak bilemeden ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle geziyor esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

Teşkilat üyeleri ile birlikte ziyaretlerine devam eden Öztürk, Gümüşova ilçesinde Pazar yerini gezdi, esnafı dinledi, vatandaşlarla sohbet etti. Çocuklarla da yakından ilgilenen Öztürk, “Düzce’mizin ilçelerini, mahallelerini, köylerini adım adım geziyoruz. Gittiğimiz her yerde bizi bağrına basan kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Büyük ve Güçlü Türkiye idealimiz doğrultusunda Gümüşova’da halkımız ile birlikte bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde durmadan çalışarak 14 Mayıs’a damgamızı vuracağız” dedi.Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Suat Kırcı
    Suat Kırcı
    6.05.2023 09:45

    Damgayı sen vurabilirsin de senin arkandaki nalları toplar.

Resmi İlanlar