CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ TALİH ÖZCAN MAZBATASINI ALDI

CHP’NİN İLK DÜZCE M.VEKİLİ TALİH ÖZCAN, MAZBATA ALIM TÖRENİNDE KONUŞTU:“DÜZCE KAZANDI” DEDİ. CHP’Lİ VEKİL ÖZCAN İLK AÇIKLAMASINDA: “DÜZCE KAZANDI, DEMOKRASİ KAZANDI, HALKIMIZ KAZANDI" ŞEKLİNDE KONUŞTU...

CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ TALİH ÖZCAN MAZBATASINI  ALDI
26.05.2023 - 12:12
Güncelleme 26.05.2023 - 16:26
374

14.Mayı. 2023 Pazar günü yapılan TBMM’nin 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Milletvekili olarak meclise girmeye hak kazanan Talih Özcan, milletvekilliği mazbatasını Düzce İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Sibel Demir’in elinden alarak milletvekilliğini tescillemiş oldu.

 TALİH ÖZCAN MAZBATASINI TESLİM ALDI

Millet İttifakı’nı temsilen CHP Düzce Milletvekili olarak meclise girmeye hak kazanan Talih Özcan, Düzce Adliye Sarayı Konferans Salonunda düzenlenen törende Mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Sibel Demir’den teslim aldı.

MİLLET İTTİFAKI TAM KADRO TÖRENDE HAZIR BULUNDU

Mazbata teslim töreninde Millet İttifakı partilerinin İl ve İlçe Başkanları ile partililer hazır bulundu. Millet ittifakı adına İYİ Partili CHP’nin 2. Sıra milletvekili adayı saçlarından kaynaklı “kıvırcık” lakaplı olarak da tanınan Aslıhan Akbal Tüysüz ile CHP 3. Sıra Milletvekili adayı Jale Uzunhasan’da CHP’den Düzce’nin ilk milletvekili olarak seçilerek TBMM’nin 28. Dönem Düzce milletvekili seçilen Talih Özcan’a mazbata teslim töreninde hazır bulundu.

 

Mazbata töreninde CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan alkışlar eşliğinde Hakim Sibel Demir’den mazbatasını teslim aldı. Özcan yaptığı konuşmada; “Düzce kazandı, Demokrasi kazandı, Halkımız kazandı. Değerli başkanımız ve diğer sandık çalışanları bu seçim sürecini çok başarılı bir şekilde yönettiler. Biz bunun farkında ve bilincindeyiz. Çalışan tüm arkadaşlara, dostlara ve kamu görevlilerine çok teşekkür ediyoruz. Yine sandık görevlilerimizin sandıkla ilgili çalışmalarının bilincindeyiz. Bu arkadaşlara da çok teşekkür ediyoruz. Bizim hepimizin amacı bu ülkeye doğru hizmet etmek. Bu niyetle yola çıktık. Düzce’nin değişimini ve dönüşümünü sağlayacağız. Ben Cumhuriyet Halk Partisinin milletvekili değilim, bunu her yerde söylüyorum, ben aynı zaman da Saadet Partisi nin, İyi partinin, Deva Partisinin, Gelecek Partisi’nin, Demokrat  Parti’nin de milletvekiliyim. Ancak şunu ilave ediyorum. Ben Ak Partinin de milletvekiliyim. MHP’ninde milletvekiliyim. Ben artık Türkiye’nin milletvekiliyim. Düzce’liyim, Düzce’nin çocuğuyum. Ama Türkiye’nin de sorunları var. Bunların da bilincindeyiz. Bunu hep beraber çözeceğiz. Ama dayanaşarak, birbirimizi anlayarak, birbirimizi severek, anlayış içerisinde bunları çözeceğiz. Siz bana güvenin. Benim hep söylediğim bir şey var. Ben halkın içinde olacağım. Halkla bütünleşeceğim. Bu bağlamda tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, İl Başkanı Semih Cemşit'le mazbatayla poz verdi. (Foto: Objektif Ajans)


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar