DÜZCE MİLLETVEKİLİ ÖZCAN TBMM’DE ROZETİNİ TAKTI

MİLLET İTTİFAKI ADINA CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ OLARAK SEÇİMİ KAZANAN TALİH ÖZCAN TBMM'DEKİ RESMİ PROSEDÜRLERİ TAMAMLAYARAK PARMAK İZİYLE BİRLİKTE ROZETİNİ DE TAKTI.

DÜZCE MİLLETVEKİLİ ÖZCAN TBMM’DE ROZETİNİ TAKTI
27.05.2023 - 14:21
Güncelleme 27.05.2023 - 14:34
558

TALİH ÖZCAN VEKİL ROZETİNİ TAKTI

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan'ın TBMM'deki rozet takma esnasında CHP DÜzce İl Başkanı Semih Cemşit'le eski il Başkanı Mustafa İzgin'de hazır bulundu.

TBMM’nin 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ardından milletvekillerinin TBMM’deki kayıt işlemleri sürüyor. Düzce Milletvekili Talih Özcan kaydını yaptırıp, milletvekili rozetini yakasına taktı.

 

Millet İttifakından Düzce Milletvekili seçilen Talih Özcan TBMM de kaydını yaptırdı ve milletvekili rozetini taktı. Milletvekili Özcan kayıt sonrası yaptığı açıklamada; “Çok çalıştık, çok emek verdik. Bu günlere geldik. Asıl maraton bundan sonra başlıyor. 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen demokrasi şölenine katılarak sandığa gidip oyunu kullanan tüm seçmenlere teşekkür ederim” dedi.

Düzce Milletvekili Talih Özcan seçmenleri, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde de aynı hassasiyeti göstermeye davet etti.


 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar