GAZETECİ PUHALOĞLU, SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA TALİP…!

Gazeteci Yazar Hamit Puhaloğlu, İstanbul Sancaktepe Belediye başkanlığına aday olduğunu açıkladı.Gazeteci Puhaloğlu, geçtiğimiz günlerde Oray Tv'de Erol Tayhan'ın canlı yayın konuğu olmuştu.

GAZETECİ PUHALOĞLU, SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA TALİP…!
2.08.2023 - 14:03
Güncelleme 2.08.2023 - 14:12
Kaynak: Özel Haber
327

Gazeteci Yazar Hamit Puhaloğlu, İstanbul Sancaktepe Belediye başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Geçtiğimiz günlerde Galiçya Şehitleri’yle ilgili ORAY TV’de Erol Tayhan’ın canlı yayın konuğu olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nden emekli , Gazeteci Yazar Hamit Puhaloğlu, İstanbul’da Sancaktepe Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

(Gazeteci Yazar Hamit Puhaloğlu geçtiğimiz günlerde Oray Tv'de Erol Tayhan'ın canlı yayın konuğu olmuştu.Foto: Objektif Ajans)

 

2024 yerel seçimlerine 9 aydan daha az bir süre kalırken, belediye başkanlıklarına aday olan isimler de ortaya çıkmaya başladı. Emekli olduktan sonra kendisini Galiçya şehitlerine adayan ve bu uğurda Anadolu’yu adeta karış karış gezerek Galiçya şehitlerini anlatan Gazeteci Yazar Hamit Puhaloğlu, 2024 yerel seçimlerinde Sancaktepe Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladı.

 

PUHALOĞLU , PARTİ ADINI AÇIKLAMADI

 

Puhaloğlu, hangi partiden aday olduğu ile ilgili soruya, “Buna önümüzdeki günlerde karar vereceğim. Sancaktepe’yi daha yaşanır bir ilçe haline getirmek için bu göreve talibim. Bizim belediye başkanlığımızda Sancaktepe’de adil bir düzen ve hakça bölüşülen bir tesis edeceğiz” diye konuştu.

15 YILLIK BİR İLÇE

Sancaktepe ilçesi, 22 Mart 2008 tarih ve 26824 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5747 sayılı Kanun ile, Ümraniye İlçesine bağlı Sarıgazi ve Yenidoğan beldeleriyle, Kartal ilçesine bağlı Samandıra beldesinin birleştirilerek tüzel kişiliklerinin kaldırılması ile kurulmuştu.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar