“MERKEZ SAĞ PARTİ” DÜZCE’ İL BAŞKANI: İLYAS MERCAN

Genel Başkanlığını Tansu Çiller’in yaptığı Merkez Sağ Parti Düzce il kongresini yaptı. İlyas Mercan'ın Düzce İl Başkanı seçildiği kongrede yeni yönetim kurulu belli oldu.Kongreye genel merkezden teşkilat başkanı Sibel Yaşar katıldı. Sakarya ve Yalova teşkilatı da kongrede hazır bilindi.

“MERKEZ SAĞ PARTİ” DÜZCE’ İL BAŞKANI: İLYAS MERCAN
7.08.2023 - 13:03
Güncelleme 7.08.2023 - 17:50
1174
2

           “MERKEZ SAĞ PARTİ” DÜZCE’DE KONGRESİNİ  YAPTI

Genel Başkanlığını Tansu Çiller’in yaptığı Merkez Sağ Parti Düzce il kongresini tamamlayarak çalışmalarına başladı. İlyas Mercan, Merkez Sağ Parti Düzce İl Başkanı oldu.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan il kongresine Tansu Çiller’in tebrik ve teşekkür mesajı ile başlandı.

Kongreye genel merkezden gelen misafirler başta olmak üzere Yalova il başkanı Ali Acar, Yalova merkez ilçe başkanı Osman Engin, Yalova Kadın Kolları Başkanı Nurgül levent, Sakarya il başkanı Aziz Tetik, Erenler ilçe başkanı Süleyman Ateş, Kaynarca ilçe başkanı Zühtü Güre ve Akyazı ilçe başkanı Kemal Akgün katılım sağladı.

MERKEZ SAĞ PARTİ DÜZCE İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

İlyas Mercan’ın Merkez Sağ Parti Düzce İl Başkanlığına seçildiği yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Metin Çelebi, Murat Akbal, İdris Gönültaş, Hüseyin Turker, Fatih Soydeğer ve Mustafa Yılmaz.

Merkez Sağ Parti Düzce İl Başkanı İlyas Mercan, il kongresi sonrası yaptığı açıklamada Merkez ilçe başkanı olarak Yakup Ökmen, Kaynaşlı ilçe başkanı olarak Ferhat Yıldırım, Gümüşova ilçe başkanı olarak Ayşe Bektaş, Çilimli ilçe başkanı olarak Gülseren Karabıyık ve Gölyaka ilçe başkanı olarak da Mustafa Şafak’ın atandıklarını söyledi.

 (Foto-Haber:Objektif Ajans-Erol Tayhan)


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Suat
  Suat
  7.08.2023 14:18

  Tebrikler başarılar. Bu çağda çok kolay değil ama. Üstelik Tansu Çiller in derdi nedir hangi partinin arka bahçesi olacak acaba.Ak Parti'nin mi MHP'nin mi .

 • Sabri
  Sabri
  7.08.2023 14:17

  Bu da nerden çıktı böyle bir parti var mıydı.

Resmi İlanlar