MUHTEŞEM SÜNNET ŞÖLENİ…!

DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN “TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. ÇOCUKLAR ÖNCE EĞLENDİ, İKRAMLARI ALDI MORAL BULDU... BŞKAN ÖZLÜ; "“DÜZCE'DE BUNDAN SONRA HER HAFTA BİR FAALİYET OLACAK"

MUHTEŞEM SÜNNET ŞÖLENİ…!
12.08.2023 - 12:38
Kaynak: Objektif Ajans
361

 

Düzce Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet şöleni bu yılda büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, etkinlikte yaptığı konuşmada, geçmişte Düzce'de sosyal faaliyetlerin eksikliğinden şikayetler olduğunu ifade ederek, "Düzce'de bundan sonra her gün her hafta bir sosyal faaliyet olacak" dedi.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni, coşku içerisinde gerçekleştirildi. Sünnet ettirilen çocuklar ve ailelerinin yanı sıra yakınlarınında büyük ilgi gösterdiği şölende Düzce Belediye Başkanı Dr.Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk ve Düzce protokolü çocukları yalnız bırakmadı.

Düzce Belediyesi önünde toplanılmasının ardından İstanbul Caddesi üzerinden Düzce Belediyesi Mehter takımı eşliğinde gezi treni ile başlayan ve AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman, Hasan Günden’in de hazır bulunduğu kortej yürüyüşü Anıtpark alanında sona erdi. Kortejin ardından çocuklar ve aileleri otobüslerle etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Erguvan Sosyal Tesislerine hareket etti.

Mehter takımının marşlarıyla başlayan etkinliklerin Erguvan Sosyal Tesisleri bölümüne Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nedim Sözbir, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu , CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin yanı sıra sünnet ettirilen çocuklar, aileleri ve yakınları  katılım sağladı.

 

BAŞKAN ÖZLÜ ÇOCUKLARA HİTAP ETTİ

Başkan Özlü, çocuklar ve ailelere yönelik yaptığı konuşmada düzenledikleri etkinliklere katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Başkan Özlü, "Burada pırıl pırıl gençler geleceğin askerleri var. Çok güzel bir manzara var. Bu etkinliği her sene yapacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Geçmişte Düzce'de sosyal faaliyetlerin eksikliğinden dolayı şikayetler olduğunu ifade ederek konuşmasını sürdüren Başkan Dr.Faruk Özlü,  "Geçen günlerde Dünya Düzce günlerini gerçekleştirdik. Düzce de bundan sonra her gün her hafta bir sosyal faaliyet olacak. Tekrar geldiğiniz için teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum" şeklinde konuştu.

Başkan Özlü'nün konuşmasının ardından yemek ikramı, hacivat-karagöz, ve birbirinden renkli animasyon gösterileri ile eğlenceli bir gün geçiren çocuklar, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından kendileri için hazırlanan hediyelerin verilmesiyle mutlulukları katlandı.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar