DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ, HER MAHALLEYE GİDEREK HALKI DİNLİYOR

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, EKİBİYLE BİRLİKTE MAHALLELERİ ZİYARET EDEREK HALKIN TALEP VE DİLEKLERİNİ DİNLİYOR BAŞKAN ÖZLÜ, MERGİÇ MAHALLESİ’NDE İNCELEME VE GÖZLERLERDE BULUNDU : “BÜTÜN ARKADAŞLARIM YANIMDA, TALEPLERİNİZİ DİNLEMEK İÇİN GELDİK” DEDİ.

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ, HER MAHALLEYE GİDEREK HALKI DİNLİYOR
18.08.2023 - 16:11
Kaynak: Objektif Ajans
386
3

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri ile Düzcelilerin konuğu olan Başkan Özlü son olarak Mergiç mahallesinde vatandaşların taleplerini dinledi, belediye eliyle yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’yi karış karış gezmeye devam ediyor. Düzce Belediyesi’nin dört bir yanda yürüttüğü projeleri vatandaşlara bizzat anlatmayı tercih eden Başkan Özlü, aynı zamanda Düzcelilerin taleplerini sormayı da ihmal etmiyor. Son olarak Mergiç mahalle sakinleri ile muhtarlık binası önünde buluşan Başkan Özlü’ye Başkan Yardımcıları Okan Kaltu, Oya Kocaman, Barış Bayrak, Hasan Günden, Beytullah Yılmaz ile birlikte birim müdürleri de eşlik etti.

 

“BAŞARI KRİTERİMİZ SİZİN MEMNUNİYETİNİZDİR”

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Özlü mahalle ziyaretlerinin amacından bahsederek belediye hizmetlerinin başarılı addedilmesi için vatandaşların memnun olması gerektiğine vurgu yaptı.

Başkan Özlü konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Düzceli kardeşlerim bakın bugün kendi konusuyla alakalı her konuda çözüm üretmesi için çalışma arkadaşlarımla geldim. Bu ziyaretlerimizin amacı sizlerle hasbihal etmek, bizlerden beklentinizi bizzat dinlemek, öğrenmektir. Mergiç mahallesindeki kardeşlerimiz bizden memnun mu değil mi? Ne yaptık, eksik mi yanlış mı? Sizin için daha ne yapabiliriz bunu konuşmak için geldik. Benim başarı kriterim sizlerin memnuniyetidir. Sizin taleplerinizi karşıladıkça biz kendimizi başarılı sayarız. O yüzden alt yapı, yol açma, asfalt gibi başka konularda da elimizden ne geliyorsa yapmak için hazırız, buradayız. Bizi yalnız bırakmayan hem muhtarımıza hem hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum.”

 

Mergiç mahalle sakinlerinin isteklerini ilgili başkan yardımcıları ve müdürlerine not aldıran Başkan Özlü, yapılacak çalışmaların bizzat takipçisi olacağını ifade ederek vatandaşlarla vedalaştı.

Öte yandan başkan Özlü, mahalle ziyaretlerine düzenlenen takvim dahilinde devam edileceğini söyledi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar