DÜZCE KADIN MECLİSİ'NİN 500. ÜYESİ "YETER SAYAN MAZLUM"

“KADIN DAYANIŞMASI ” KADIN MECLİSİYLE BÜYÜYOR! DÜZCE KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ 500. ÜYESİ “YETER SAYAN MAZLUM” ÜYE KAYDINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

DÜZCE KADIN MECLİSİ'NİN 500. ÜYESİ "YETER SAYAN MAZLUM"
24.08.2023 - 15:45
Güncelleme 24.08.2023 - 16:48
282

 

Her zaman birlik ve beraberlik vurgusuyla Kadınları tek çatı altında toplamayı başararak Düzce'de çalışmalarını yürüten Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi 500 üye sayısına ulaştı. Düzce Olimpik Anneler Kadın Kooperatifi Kurucu Başkan Yardımcısı, Sosyal Girişimci ve İşletmeci Yeter Sayan Mazlum, Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin 500. Üyesi olarak kaydı yapıldı.

Kadın Meclisi Başkanı Zeliha Altıntaş, 500. Üyenin kaydı esnasında yaşadıkları mutluluğu: “Düzce'nin menfaatine, kadınların menfaatine olan tüm çalışmalarımızı ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla ve paylaşımcılarımızla işbirliğiyle yürütmekten gurur duyuyoruz” sözleriyle yorumladı.

Görev aldığı günden itibaren  kadın meclisi olarak 14 ayrı gönüllü çalışma grubu aktivite ederek farkındalık oluşturmaya çalıştıklarını belirten Kadın Meclisi Başkanı Altıntaş, konuyla ilgili gelişmeyi şu sözlerle özetledi:

“Sosyal çalışmalarda faalliği ile tanınan Yeter Sayan Mazlum hanımefendi nezdinde çalışmalarımıza dahil olan hemşehrilerimize ve Meclisimize teveccüh gösteren tüm kadınlarımıza çok teşekkür ediyor, Düzce’nin tüm kadınlarımızın hem gönlümüzde hem de Meclisimizde yerleri olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Her daim kadınlarımızın yanında olduğumuzu ve Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisimiz Düzce'mizdeki tüm kadınlara kapısını ardına kadar açık tutacağını belirtmek isterim. Biz birlikte güçlü, birlikte daha güzeliz”.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar