YAZAR İBRAHİM BİLGİN “FARUK ÖZLÜ”YÜ YAZDI

...İçimden “Düzce'nin Çilimli ilçesinde büyümüş bir genç, Türkiye Cumhuriyeti'nin bürokrasi basamaklarını çıkıyor, devleti ve milleti adına özel bilgiler ile donatılıyor” diye düşünmüştüm…”

YAZAR İBRAHİM BİLGİN “FARUK ÖZLÜ”YÜ YAZDI
27.08.2023 - 17:36
Objektif Ajans
226

Gazeteci, Fotoğraf sanatçısı, Siyasetçi , Düzce İGM eski Üyesi, SMMM Yazar İbrahim Bilgin, uzun zamandır ara verdiği Köşe Yazılarına daha önce bir müddet köşe yazarı olduğu Objektif’e yeniden dönerek başladı.

         Bilgin’in “FARUK ÖZLÜ” başığını taşıyan yazısının dikkatinizi çekeceğinizi umuyor; yazının tamamını gazetemizin YAZARLAR Kategorisindeki İBRAHİM BİLGİN yazılı köşesinden takip etmenizi öneriyoruz.

İbrahim Bilgin yazısına : “Sanırım 2005 yılıydı. Bir dini bayram öncesi tebrik kartı almıştım. Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Dr. Faruk Özlü bayramımızı kutluyor, insanlık için huzur ve saadet diliyordu. 

İçimden “Düzce'nin Çilimli ilçesinde büyümüş bir genç, Türkiye Cumhuriyeti'nin bürokrasi basamaklarını çıkıyor, devleti ve milleti adına özel bilgiler ile donatılıyor” diye düşünmüştüm…” şeklinde başladığı yazının devamını (www.duzceobjektif.com) dan ya da hemen sitenin YAZARLAR kategorisinde İbrahim BİLGİN yazılı köşeden takip edebilirsiniz. Bu arada yazının devamında yorumlar bölümünde de öneri ve tespitlerinizi yazabilirsiniz.!

Objektif Gazetesi ailesi olarak “Objektif Yazarlar Ailesi”ne katılan İbrahim Bilgin’e “hoşgeldiniz” diyor; yazı yorum ve tespitlerini ilginize sunuyoruz…!    


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar