DÜZCE'DE 'İYİ PARTİ' SALLANIYOR

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis üyesi Erdoğan Kefeli, İYİ Parti üyeliğinden istifa etti.

DÜZCE'DE 'İYİ PARTİ' SALLANIYOR
8.09.2023 - 16:12
Kaynak: Objektif Ajans
438

İYİ Parti belediye meclis üyesi Erdoğan Kefeli, İYİ Parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

2019 yerel seçimlerinde Ömer Küçük’ün Düzce Belediye Başkan adayı olduğu dönemde belediye meclis üyesi olarak 8. Sıradan aday gösterilen Erdoğan Kefeli az bir oy farkıyla giremediği meclise, İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Oğuz Özyiğit’in meclis üyeliğinden istifa etmesiyle İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi olarak görevini yürütüyordu.

 

İYİ Parti üyeliğinden istifa eden Kefeli bundan böyle bağımsız meclis üyesi olarak meclisteki görevine devam edecek.

Erdoğan Kefeli,  konuyu sosyal medyadan  şu şekilde duyurdu:

 

DEĞERLİ DÜZCE KAMUOYU, DEĞERLİ ARKADAŞLAR;

“5 yıldır görev yaptığım İYİ PARTİ'den bugün itibarı ile İSTİFA ETMİŞ BULUNMAKTAYIM.

Dostlar, ben İyi Parti'ye 2019 yerel seçimleri öncesi, o günkü Belediye Başkan Adayımız  Sayın Ömer KÜÇÜK abimin seçimlerde bana yardımcı olur musun çağrısı üzerine, Ankara'da ki düzenimi bırakarak hiçbir talebim olmadan Düzce'ye gelerek seçim çalışmalarına katıldım. Kendi adıma hiçbir beklentim olmadığını söylesem de belediye meclis adayları listesinde 8.nci sıraya yazdıklarını ifade ettiler. Seçimlerde, 4 ay süre ile gece gündüz hep birlikte çalıştık.

Seçim sonuçlarına göre Belediye Meclisine giremesem de devamında partimizin bütün çalışmalarına tüm ilçeler dahil katıldım ve çalışmalara devam ettim. İyi insanlarla tanıştım. Bir süre sonra Meclis Üyemiz Sayın Oğuz ÖZYİĞİT'in istifası ile de meclise girdim. Meclis çalışmalarında çok sayıda önerge ve soru önergesi verdim. Yanlış ve eksik gördüğüm her konuda, belediye meclisinde düşüncelerimi söyledim, söylemeye de devam edeceğim.

Sonuç olarak çok ayrıntıya girmeden, ancak parti içinde yaşanan sorunlarla ilgili  olarak konuşma hakkımı şimdilik saklı tutarak, şunu ifade edeyim; yönetimdeki bazı arkadaşlarla partimizin iç sorunlarının çözümü noktasında ki görüş ayrılıklarımız nedeniyle İyi Parti'den bugün itibarı ile istifa ederek ayrılıyor, iyi niyet ile mücadele eden, emek veren, tanımaktan daima mutluluk duyduğum dostlarıma da bundan sonraki süreçte ve önümüzde ki yerel seçimlerde başarılar diliyorum.

Saygılarımla.  -Erdoğan KEFELİ –

İYİ PARTİ İL BAŞKANI Yunus Özay Er: “HAYIRLI OLSUN” 

Erdoğan Kefeli’nin İYİ Parti’den istifası üzerine görüşlerine başvurduğumuz İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er :”Seçimler geliyor. Hayırlı olsun. Allah yolunu açık etsin” diyerek yorumladı.

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar