İYİ PARTİ’NİN DÜZCE , AKÇAKOCA VE GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI NETLEŞTİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Düzce'de üç belediye başkan adayını açıkladı. Düzce Merkezde Mehmet Keleş, Akçakoca’da Behçet Alkan Lokum, Gölyaka’da Bekir Akbulut Belediye Başkan adayı olarak açıklandı.

 İYİ PARTİ’NİN DÜZCE , AKÇAKOCA VE GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI  NETLEŞTİ
20.10.2023 - 15:47
Güncelleme 20.10.2023 - 15:55
415

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Düzce'de üç belediye başkan adayını açıkladı. Düzce Merkezde Mehmet Keleş, Akçakoca’da Behçet Alkan Lokum, Gölyaka’da Bekir Akbulut Belediye Başkan adayı olarak açıklandı.

 

İYİ Parti Bölge istişare toplantısını Düzce’de gerçekleştirdi. Sakarya, Zonguldak, Kocaeli, Bolu, Karabük, Yalova ve Düzce il başkanlarının katıldığı istişare toplantısı için geldiği Düzce’de il başkanlarıyla biraraya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, D-100 (E-5) kenarında bulunan Acaroğlu Garden Restaurant’ta Düzce Merkez, Gölyaka ve Akçakoca Belediye Başkan adaylarını açıkladı. 

MEHMET KELEŞ-BEKİR AKBULUT-B.ALKAN LOKUM  "BAŞKAN ADAYI"

Buna göre Düzce’nin önceki dönem belediye başkanı Mehmet Keleş Düzce Belediye Başkan Adayı olarak açıklanırken; yine Gölyaka’nın önceki dönem belediye başkanı Bekir Akbulut, Gölyaka Belediye Başkan adayı olarak açıklandı. Akçakoca İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Behçet Alkan Lokum’da Akçakoca Belediye Başkan Adayı olarak ilan edildi.  

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Düzce'de Acaroğlu’nda basın karşısına çıkarak partisi ve şahsıyla ilgili siyasi süreci özetledi.

Akşener, genel seçimlerle ilgili yaşanan süreçten de bahsederek “Kimseye kazandırmak ya da kimseye kaybettirmek gibi bir niyetimiz yok. Biz kendimiz kazanmak için yola çıkıyoruz. Bütün il ve içlerde adaylarımızı çıkararak, biz kaç kiloyuz, boyumuz kaç ve milletimiz bize nasıl bakıyor görmek istiyoruz” dedi.

Akşener “Biz bu seçimlerde hem oy oranımızı hem de il ve ilçelerde büyükşehirler dahil olmak üzere önce yerel de sonra genelde 2028’de Türkiye’yi yönetecek bir parti olacağız” dedi.
Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar