FAHRİ ALTINKAYIK YIĞILCA’DA GÖZDE…!

FAHRİ ALTINKAYIK; AK PARTİ’NİN YIĞILCA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TALİP “EN GÜÇLÜ ADAY”

FAHRİ ALTINKAYIK YIĞILCA’DA GÖZDE…!
26.10.2023 - 23:47
Güncelleme 26.10.2023 - 23:53
425
1

Düzce Valiliğinde İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüten  Fahri Altınkayık fırsat buldukça Yığılca’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak halkla birlikte oluyor.

(Fahri Altınkayık, Yığılca'nın resmi ilanlı tek medya kuruluşu olan Yığılca'nın Sesi Gazetesi İmtiyaz sahibi Gökhan Alkan'ı ziyaret ederek kentin ihtiyaçları ve medya konusunda görüş alıışverişinre bulundu. Foto: Objektif Ajans)

Uzun yıllar Düzce’de Valilik’de basın müdürlüğünü en iyi şekilde yürüten ALTINKAYIK'ın sıkça kendi ilçesi Yığılca'yı ziyaret etmesi siyasete “Yığılca Belediye Başkan Adayı” olarak atılacağını düşündürüyor. 2019 yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma partisi’nden İlçe Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Altınkayık Yığılca’da Yığılca Kaymakamı Hüseyin Demirkolu, S.S. Yığılca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet kooperatif Başkanı Erkan Kaya ve Yığılca’nın Sesi Gazetesi sahibi Gökhan Alkan’ı ziyaret etmesi kamuoyunda geçen İddiaları güçlendiriyor.

(Altınkayık, Yığılca'da Atatürk Mahallesinde halkla birlikte yine Yığılca'nın durumunu ve konumunu konuşuyor.Foto:Objektif Ajans)

FAHRİ ALTINKAYIK YIĞILCA DA SEVİLİP SAYILAN BİR İSİM

Fahri Altınkayık'ın kamuoyunda  Yığılca’da tekrar Yığılca Belediye Başkan Adayı olacağı konuşuluyor. Kamuda görev yapan Fahri Altınkayık’ın Ankara’da ve Düzce'de kamu kurumlarında ve siyasi alanda iyi ilişkileri olduğu biliniyor. İlçenin  Ahmetciler Mahallesi’nde din görevlisi olarak 2 yıl hizmet eden Fahri Altınkayık, İlçede 10 yıl Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü  görevini yürütmüş İlçenin sorunlarına vakıf ilçesini tanıyan ve İlçesinde tanınan bir şahsiyet olarak biliniyor.

Düzce’de Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yaptığı yıllarda hiçbir zaman Yığılca’dan kopmayan Altınkayık, fırsat buldukça ilçe halkı, esnafları, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla da birlikte olarak kenttin her türlü etkinliğinde yer alarak Yığılca’dan kopmadan sosyal etkinliklerde yer alması; Altınkayık'ın güçlü aday adayları arasında olduğu görüşünü güçlendiriyor.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar