“YENİAD” GENEL BAŞKANI DÜZCE’DE

“YENİAD” Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Selman Esmerer ve Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Hamit Puhaloğlu’yla birlikte geldikleri Düzce'de ziyaretlerde bulundular.

“YENİAD” GENEL BAŞKANI DÜZCE’DE
2.11.2023 - 22:47
Güncelleme 12.11.2023 - 11:39
262

(YENİAD Derneği Genel Başkaın, bir zamanların İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Selman Esmerer ile Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Hamit Puhaloğlu'yla birlikte MÜSİAD Düzce eski başkanı İsmail Çakmak'ı da yerinde ziyaret ederek hasbihal ettiler.Görüşmede Prof. Dr. Ayhan Şamandar da hazır bulundu. (Foto-Arşiv: Objektif Ajans)

        Kısa adı “YENİAD” olan Yeni Bir dünya Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Selman Esmerer, beraberinde İstanbul Sancaktepe Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hamit Puhaloğlu’yla birlikte geldiği Düzce’de seri ziyaretlerde bulundu.

 (YENİAD Dern. Genel Başkanı Esmerer ve Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Puhaloğlu Düzce'de Prof. Dr. Şamandar'la birlikte Düzce'de. Foto:Objektif Ajans)

     Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Şamandar’la birlikte  Düzce eski Belediye Başkanı Ruhi Kurnaz, MÜSİAD Düzce eski başkanı İsmail Çakmak ile YENİAD Düzce İl Başkanı Birkan Mertol’u ziyaret eden YENİAD Genel Başkanı Selman Esmerer ve Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Araştırmacı Gazeteci Hamit Puhaloğlu; Düzce’de olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

      YENİAD Derneği Genel başkanı Esmerer ve Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Puhaloğlu ayrıca geçtiğimiz günlerde ilk Cuma namazı ile ibadete açılan Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camiini de gezerek, camiinin yapımında katkıda bulunanlara dua ve niyazda bulundular. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar