VATANDAŞIN HİZMETKARI OLACAĞIZ

Sancaktepe Belediye Başkan adayı Hamit Puhaloğlu: “Vatandaşın Ağası değil Hizmetkarı olacağız”

VATANDAŞIN HİZMETKARI OLACAĞIZ
3.11.2023 - 19:20
Güncelleme 3.11.2023 - 20:01
284

1962 doğumlu olan Sancaktepe’nin sevilen ismi, Belediye Başkan Adayı Hamit Puhaloğlu, yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor.

Hamit Puhaloğlu, Sancaktepe Belediye Başkanlığı için adaylığını ilan etti. Puhaloğlu, halka hizmet etmenin önemine vurgu yaparak, “Biz Allah nasip eder Başkan olursak eğer, Vatandaşa Ağa değil Hizmetkarı olacağız inşallah” dedi.

Belediye Başkanı olmanın asıl amacının vatandaşlara hizmet etmek olduğuna dikkat çeken Puhaloğlu, “Biz Vatandaşın Hizmetçisi olarak seçilmesi gereken, insanların karşısında esas duruşta durur, onları başımıza taç yaparız” şeklinde konuştu. Kendi seçilen yetkilileri dokunulmaz yapmanın yanlış olduğunu ifade eden Puhaloğlu, “Vatandaşa Ağalar yetiştiriyoruz Kardeşim” diyerek bu anlayışın değişmesi gerektiğini vurguladı.

Hamit Puhaloğlu, Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak Galiçya şehitlerini anlatmaya devam ediyor. Kendi girişimleriyle yerel basın, TV kanalları, radyolar ve sivil toplum kuruluşları ile iletişim kurarak bu önemli konuyu gündemde tutuyor.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar