BİROL ŞAHİN “YENİDEN REFAH” DEDİ

Kaynaşlı’nın bağımsız belediye başkanı Birol Şahin, MHP adına girdiği seçimde yaptığı bir paylaşım yüzünden partisinden ihraç edilmiş bağımsız belediye başkanı olarak 47 aydır görevini sürdürüyordu.Şahin bundan böyle Yeniden Refah Partisi Belediye Başkanı olarak anılacak…

BİROL ŞAHİN “YENİDEN REFAH” DEDİ
24.11.2023 - 22:13
Güncelleme 24.11.2023 - 22:45
Kaynak: Objektif Ajans
423

Düzce'nin Kaynaşlı İlçe Belediye Başkanı Birol Şahin, 31. Mart, 2024'te yapılacak yerel seçimlerde partilerden gelen teklifler içinde Fatih Erbakan’ın genel başkanı olduğu Yeniden Refah Partisi’nde seçime girme kararı aldı. Parti genel merkezinde Yeniden Refah Partisi’nin rozetini Genel Başkan Fatih Erbakan takarak “Yeniden Refah Partili” oldu.

YENİDEN REFAH PARTİSİ ADAYLARIIN AÇIKLADI

Birol Şahin ve Mehmet Kütükoğlu açıklanan ilk adaylar arasında yer aldı.

Yeniden Refah Partisi Belediye başkan adaylarını Genel Merkez’de yapılan törenle tanıttı. Törende Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Boğaziçi Belediye Başkan adayı ise Mehmet Kütük oldu. Belediye başkan adaylarının rozetlerini ise Yeniden Refah Partisi Genel başkanı Fatih Erbakan taktı.

Yerel seçimlere yaklaşık 4 buçuk ay kala Yeniden Refah Partisi’nde aday tanıtımı Genel Merkez’de Genel Başkan Fatih Erbakan’ın katılımıyla yapıldı. Aday Tanıtım toplantısında 100 belediye başkan adayı tanıtılırken Düzce’den Kaynaşlı İlçesi adayı olarak Birol Şahin, Boğaziçi Belde Belediye başkan adayı olarak Mehmet Kütükoğlu’da basına ve Türkiye’ye tanıtıldı. Tanıtım toplantısında Düzce İl Başkanı Musa Kütük ve Kaynaşlı İlçe Başkanı Çetin Yaman’da hazır bulundu.

Yapılan aday tanıtım toplantısı ile Düzce’nin ilk belediye başkan adaylarının da tanıtımı yapılırken Yeniden Refah Partisi’nde Birol Şahin, Yeniden Refah Partisi’nin belediye başkanları arasında yerini aldı.

BİROL ŞAHİN NE DEDİ:

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yeniden Refah Partisi (YRP) 'ne geçişiyle ilgili sosyal medyada şu paylaşımda bulundu:

"47 aydır Bağımsız olarak KAYNAŞLI BELEDİYE başkanlığı görevini yürütüyor idim. Bugün itibariyle  YENİDEN REFAH PARTİSİ genel başkanı FATİH ERBAKAN'IN tensipleri ile YENİDEN REFAH PARTİSİNE geçerek, 2024 yerel seçimleri için ADAY OLDUM. Dualarınızı beklerim.. Selam, saygı ve Dualarımla.... BİROL ŞAHİN Kaynaşlı Belediye Başkanı."

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar