“TÜM DÜZCELİLERİN ORTAK ADAYI OLMAKTIR HEDEFİM”

RIDVAN BİLGİN, CHP’DE DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI:"BU GÜN BÜTÜN DÜZCELİLERİN, ORTAK ADAYI OLMAK İÇİN YOLA ÇIKIYORUM”

“TÜM DÜZCELİLERİN ORTAK ADAYI OLMAKTIR HEDEFİM”
3.12.2023 - 11:31
Güncelleme 4.12.2023 - 10:07
Kaynak: Objektif Ajans
484

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Belediye Başkan Adaylarını tanıttı. CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı, Merkez İlçe Başkanı Sinan Doğan başta olmak üzere partililerin de yoğun ilgi gösterdiği “aday tanıtım toplantısında” Düzce Belediye Başkan Aday adayları tanıtıldı.

CHP'NİN DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYLARI:

CHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayının üç kişi olduğu açıklandı:

1.Rıdvan BİLGİN, 2. Alim OZAN, 3. Sedat ÇELİKEL 

Yalnız aday tanıtım toplantısında Sedat Çelikel yoktu.  

Düzce Belediye Başkan adayı olacağı uzun zamandır konuşulan CHP’nin Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın milletvekili seçildiği dönemde “Seçim Koordinasyon Merkezi” (SKM) başkanlı görevini başarıyla yapmasıyla bilinen, eski Belediye Başkan Adaylarından Rıdvan Bilgin, 2. Aralık. 2023 Cumartesi günü CHP Düzce İl başkanlığında düzenlenen “aday tanıtım” toplantısında Düzce Belediye Başkan aday adayı olduğu kamuoyuyla paylaşıldı.

RIDVAN BİLGİN’DEN İLK AÇIKLAMALAR

CHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Bilgin, “Bu gün bütün Düzcelilerin, ortak adayı olmak için yola çıkıyorum..
Bir hayalim var; doğduğum bu kenti, Batı Karadeniz’in en yaşanılabilir ve marka değeri en yüksek ili yapmak için aday oldum” dedi.

CHP Düzce Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Bilgin yaptığı basın toplantısında net konuştu. Sözü çok uzatmayacağım sizi burada sıkmayacağım diyerek sözlerine başlayan Rıdvan Bilgin net ifadeler kullandı:

 “Bu gün bütün Düzcelilerin, ortak adayı olmak için yola çıkıyorum..Bir hayalim var; doğduğum bu kenti, Batı Karadeniz’in en yaşanılabilir ve marka değeri en yüksek ili yapmak için aday oldum..Bu, benim Düzceme olan en büyük borcum..İlimizin özellikle son 10 yılda artarak büyüyen ve kangren olmuş sorunlarını çözmek için adayım..Düzce’yi talan edenlere Düzce’yi dar etmek için adayım..Düzce’mizde yaşayan farklı kültürlerle el ele, ortak projeleri hayata geçirmek için adayım..Tüm Düzce’yi kucaklayan, halkçı bir belediyenin öncülüğünü yapmak için adayım..Ayrımcılık yapmadan, şeffaf hizmet ve istihdam yaratmak için adayım..Ez cümle dürüst bir yönetim anlayışı için adayım..” diyerek sürdürdüğü konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“GÜN, DÜZCEMİZE SAHİP ÇIKMA GÜNÜ”

“Sevgili dostlar, kıymetli Cumhuriyet Halk Partililer..Gün geçmiş kırgınlıkların günü değil..Gün, yaşadıklarımızın farkında olma, Düzce’mize sahip çıkma günü..Tüm bunları hayata geçirmek için, benimle birlikte bu yola baş koymuş, hassas bir ekiple bu kutsal yola çıkmış bulunuyor ve desteğinizi hissetmek istiyorum…Bu gün hepinizin huzurunda, Belediye başkan aday adaylığı ve meclis üyeliği aday adaylığına başvuran ve başvuracak olan bütün yol arkadaşlarıma başarılar diliyor, bu gün burada benimle olduğunuz için şükranlarımı sunuyor, hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.”


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar