KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA TALİPLER

KAYNAŞLI’ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI'NA TALİP OLAN 6 ADAY ADAYI, BELEDİYE BAŞKANI BİROL ŞAHİN'LE MAKAMDA GÖRÜŞTÜLER

KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA TALİPLER
14.12.2023 - 20:43
Kaynak: Objektif Ajans
644
1

Adalet ve Kalkınma Partisi Kaynaşlı Belediye Başkan Aday Adayları İlçe başkanı Bayram Parlak ve Kaynaşlı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Enver Akyüz’le birlikte “talip oldukları makam” hakkında mevcut başkan Birol Şahin’le makamda görüştüler. 

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin tarafından karşılanan Ak Parti Belediye Başkan Aday Adaylarının ziyaretlerine Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak ile Kaynaşlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Enver Akyüz’de eşlik etti.

 

Kaynaşlı Belediye Başkan Aday Adayı olarak ilçe teşkilatına başvuruda bulunan önceki dönem Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Barış Şimşek, Sezgin Aydın, Ramazan Hancı ve Hüseyin Aydın'ın yer aldığı ziyaret sonrası Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin sosyal medyada yayımladığı mesajında, 6 aday adayının da adını zikrederek “Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” sözleriyle yorumladı.

 

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar