ÖZLÜ BAŞKAN...!. . . KENDİNDEN EMİN !

“BAŞKAN ÖZLÜ” HER GİTTİĞİ YERDE VATANDAŞLARIN “SANA GÜVENİYORUZ BAŞKAN” SÖZLERİYLE KARŞILAŞIYOR. BU TÜR SÖYLEMLER, DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ'NÜN HALKLA OLAN İLETİŞİMİNİ BİR KAT DAHA ARTIRIYOR.

ÖZLÜ BAŞKAN...!. . . KENDİNDEN EMİN !
24.01.2024 - 09:50
Güncelleme 24.01.2024 - 10:08
Kaynak: Objektif Ajans
287
3

“ÖZLÜ BAŞKAN” KENDİNDEN EMİN

“BAŞKAN ÖZLÜ” HER GİTTİĞİ YERDE VATANDAŞLARIN “SANA GÜVENİYORUZ BAŞKAN” SÖZLERİYLE KARŞILAŞIYOR. DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ, BU TÜR SÖYLEMLER KARŞISINDA NEZAKETİNİ BOZMADAN BUNDAN SONRAKİ DÖNEM İÇİN HEDEFLERİNİ SIRALIYOR.

Başkan Özlü “Beş yılda daha yapacağımız çok işler var. Önümüzdeki beş yılda yapacağımız işler bugünden itibaren belli. Güveninizi sandığa yansıtırsanız genel merkezden alacağımız katkılar daha da fazla olacaktır buna emin olun. Başlanmayan ve proje safhasında olan bir çok projelerimiz var. Devam eden büyük projeleri tamamlayarak yeni ve farklı özelliklere sahip bir Düzce’yi imar edeceğiz. Sizin bana güveniniz benim çalışma azmimi de artırıyor. Buna emin olun, bende insanım. Bana güvenirseniz bunu da oylarınızla ortaya koyarsanız bizim çalışma alanımız daha da geniş ve daha da kalıcı olacaktır. Düzce kazanacaktır, sizler Düzceliler kazanacaktır. Büyüyen ve gelişen Düzce Türkiye’de ve Dünyada aranan ve tanınan bir kent olacaktır. Sizler bana güvenirseniz ben de size daha rahat ve daha güvenli büyük çalışmalar sunarak hizmet etme bahtiyarlığına ereceğim” şeklinde karşılık veriyor.

Düzce Belediye Başkanı, Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, adaylığının resmiyet kazanmasıyla birlikte halkın karşısında “daha rahat ve kendinden emin” tavırlar sergilemesiyle dikkat çekiyor.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Düzce Belediye Başkan Adaylığı resmiyet kazanan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her gittiği organizasyonda ve ziyaretlerde halkla olan iletişim ve diyalogu takdirle karşılanıyor.

Sessiz sakin ve güler yüzlü tavırlarıyla 5 yıllık icraatlarını ve hedeflerini açıklayan Düzce Belediye Başkanı ve Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, sorulan hiçbir soruyu da cevapsız bırakmaması kendisine olan güvenin artmasına yol açıyor.

BAŞKAN ÖZLÜ, SAHADA “KENDİNDEN EMİN”

Düzce Belediye Başkan adaylığının erken açıklanmasının kendisinde yarattığı rahatlığın yanında halkın da sahada “sana güveniyoruz” mesajı vermesi Özlü’nün yeni dönemde daha da verimli olacağı kanaatini bir kat daha artırıyor.

“Başkan Özlü” nün adaylığının erken açıklanmasının Özlü’de yarattığı özgüven dikkat çekerken; her gittiği yerde “Başkan Özlü sana güveniyoruz, sana inanıyoruz, seni yeniden Düzce Belediye Başkanı olarak devam etmeni istiyoruz” sözlerine muhatap oluyor.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Fatmet
  Fatmet
  24.01.2024 11:30

  Başarılar dilerim

 • Selahattin Yılmaz
  Selahattin Yılmaz
  24.01.2024 10:15

  Tebrikler teşekkürler Özlü başkan

 • Saadet Kurnaz
  Saadet Kurnaz
  24.01.2024 10:12

  Doğru bir başlık. Yalnız bu tür bir haber başka sitelerde yok. Bu açıklamaları ilk kez duyuyorum. Tebrik ediyorum. Ben de güveniyorum Özlü Başkan a

Resmi İlanlar