Erol TAYHAN, AK PARTİ’DEKİ “GECİKMEYİ YORUMLADI”

Erol TAYHAN köşe yazısında “AK PARTİ” İLÇELERDE ‘YENİ BİR TAKTİK Mİ’ DENEYECEK..?” başlığını taşıyan yazdığı köşe yazısında Ak Parti'de Düzce'nin ilçe ve belde belediye başkan adaylarının geç açıklanmasının ağır faturası olabileceğini yorumladı.

Erol TAYHAN, AK PARTİ’DEKİ “GECİKMEYİ YORUMLADI”
8.02.2024 - 21:55
Kaynak: Objektif Ajans
204

AK PARTİ” İLÇELERDE ‘YENİ BİR TAKTİK Mİ’ DENEYECEK..?”

Gazetemiz Objektif’in Köşe Yazarı Erol Tayhan son yazısında Ak Parti’de özellikle ilçe ve beldelerde belediye başkan adaylarının geç açıklanmasını yorumladı.

İlçelerde Aday tespitinin ve geç açıklanmasının bir takım mahzurları olduğunu vurgulayan Erol Tayhan:“ Tüm yükü İl’e bağlarsanız ya da yüklerseniz ilçeler ve beraberindeki beldeler geride kalır. Geride kalmak yarın sıkıntı yaratır. Dolması veya doldurulması gereken harçları zamanında kullanmazsanız atıl kalır. Ya da “harçları” yanlış yere yüklerseniz donar kalır yarın o donduğu yerden kaldırmak da “yeni yaralar açar..!”

DÜZCE’NİN TÜM YÜKÜ ÖZLÜ’DE..!

Düzce’de tüm yükü Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye yüklerseniz adama yazık olur. Bir insanın çekeceği yük bellidir. Düzce Belediye Başkanını fazla yormamanız lazım. O sadece size değil Düzce’nin tamamına ve ardından Türkiye’ye lazım. Yeri gelmişken hatırlatmak istedim. 

         Yazının tamamını YAZARLAR Kategorisinden Erol TAYHAN’ın Köşe Yazısı’ndan takip edebilirsiniz.

www.duzceobjektif.com            

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar