SP ADAYI GÜNER: “YEREL YÖNETİMLER BİZİM İŞİMİZ”

Saadet Partisi (SP) DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Nevfel Kadir GÜNER:“YEREL YÖNETİMLER KONUSUNDA UZMANLAŞMIŞ KADROLARA SAHİBİZ.BİZİM LİDERİMİZ PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN'DIR.YEREL YÖNETİMLER BİZİM İŞİMİZ.”

SP ADAYI GÜNER: “YEREL YÖNETİMLER BİZİM İŞİMİZ”
24.02.2024 - 18:40
Güncelleme 24.02.2024 - 18:42
Kaynak: Objektif Ajans
231

SP Düzce Belediye Başkan Adayı Nevfen Kadir Güner “Üniversite gençliğimizi, yaşlılarımızı ve gençlerimizi huzura kavuşturacak projelerimizi halkımıza arz etmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.  

Saadet Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Nevfel Kadir Güner, Milli Görüş’ün kaynağı olan Saadet Partisi’nin yerel yönetimler konusunda uzmanlaştığını da hatırlatarak “Yerel Yönetimler bizim işimiz.Düzce’de seçim çalışmalarında Saadet Partisi’nin gönüle hitap eden ekonomik ve sosyal projelerle mutlu müreffeh bir geleceği hedefleyen projelerini halkımıza anlatarak milletimizin ihtiyaçlarına tercüman olmayı hedefliyoruz” dedi.

Milli Görüş’ü temsil eden bir partinin belediye başkan adayı olmanın ciddi bir sorumluluğu içinde olduklarını kaydeden Saadet Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Nevfel Kadir GÜNER: ”Partimizin kurucusu, liderimiz rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın bizlere yüklediği sorumluluğun farkındayız. Bu sorumlukla bugüne kadar yerel yönetimlerde aldığımız tüm görevleri, halkımızın bize yüklediği tüm sorumlulukları layıkıyla yerine getirdik. Bundan sonra da bu azimli ilkeli ve kararlı çalışmalarımız devam edecektir. Tarımda ata tohumu ile tarıma destek projemiz hazırdır. Yaşlılarımız için mahallelerde yaşlılar evleri yapılacak. Çalışan hanımlarımıza ücretsiz kreş inşa edeceğiz. Üniversite öğrencilerimizin yemek ve barınma ihtiyaçları giderilecek. Ucuz ulaşım imkanı sunulacak üniversiteli öğrencilerimiz için. Saadet bir referansın adresidir. Erbakan hocamızın prensipleri ilkeleri ve hedefleri her zaman şiarımızdır.”       

      


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar