İYİ PARTİ "İLETİŞİM" TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR.

KELEŞ: “İYİ LİSTE İYİ PARTİ’DE. SEÇİMİ KAZANACAK MECLİS LİSTESİNİN BİZDE OLDUĞUNU BÜTÜN DÜZCE GÖRÜYOR.” İL BAŞKAN ER: “STARIMIZ KELEŞ’TİR"

İYİ PARTİ "İLETİŞİM" TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR.
27.02.2024 - 15:56
Güncelleme 27.02.2024 - 16:14
Kaynak: Objektif Ajans
176

 

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı 31 Mart 2024 Yerel Seçim Kampanya ve Seçim İletişim Stratejisi toplantılarını sıklaştırdı. Turan Otel toplantı salonunda gerçekleştirilen kampanya iletişim toplantısına, İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş ve Düzce İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’in yanısıra tüm ilçe ve belde belediye başkan adaylarıyla teşkilat başkanları da katıldı. Seçim kampanyasıyla ilgili kritik bilgilerin paylaşıldığı toplantıda strateji ve iletişimle ilgili özel bir sunum da gerçekleştirildi. Seçim  stratejilerinin paylaşıldığı toplantıların bu bölümünde adayların kampanyaya katkıları, ve kampanya iletişim stratejisinin içeriği üzerinde duruldu.

 

KELEŞ VE ER’DEN İYİ PARTİ TEŞKİLATLARINA YENİ HEDEFLER 

Turan Otel'de düzenlenen seçim iletişim buluşmasında seçim kampanyasını koordine eden ekip tarafından bir de sunum yapıldı. Basına kapalı yapılan toplantıda kritik bilgiler paylaşıldı. Toplantı ve sunum boyunca, adaylara ve teşkilata seçim süreci ve seçim kampanyası hakkında yapılması gerekenler ve fırsatlar detaylı olarak aktarıldı.

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Keleş ve İl Başkanı Er tarafından tüm adaylara ve teşkilata yeni hedefler tanımlanırken, sunumu ilgiyle takip eden adaylar ve il yönetimi hem birbirleriyle hem de seçim kampanyasını koordine eden ekiple fikir alışverişinde bulundu. İYİ Parti'nin seçim sürecindeki başarısını arttırmak için yeni fırsatlar sunan toplantıya katılanlar Başkan Keleş’le omuz omuza çalışmaktan memnuniyet duyduklarının, seçim kazanma hedeflerine ulaşma yolunda kritik toplantılardan birine daha katılmaktan da son derece mutlu olduklarının altını çizdiler ve parti yönetimine teşekkür ettiler. 

BAŞKAN ER: “STARIMIZ KELEŞ’TİR, BİZ BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ” 

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er “Ben siyasetin mektebini okumuş bir il başkanıyım. Sahayı bildiğim kadar siyasetin tarihini ve teorisini çalışmış bir siyasetçiyim. Bu dönem ve bu seçim, tarzı ve sonuçları bakımından tarihe geçecek son derece ilginç ve heyecanlı bir seçim olacak. 6 buçuk yıldır yürütmekte olduğum İl başkanlığım döneminde yaşadığım en heyecanlı seçim bu seçimdir. Yedi aydır sahadayız, arkadaşlarımız her gün bizimle beraber sahadaydılar, hiç dağılmadılar, eksilmediler. Hepsini alkışlıyorum. Bu konsantrasyon ve motivasyonla bu teşkilat ve tabii en güçlü aday Mehmet Keleş 31 Mart’ta bizi zafere taşıyacaktır. Starımız Keleş’tir. Bu seçim Keleş’in seçimidir. Tüm teşkilat koşulsuz olarak var gücüyle Keleş’in yanındadır. Kampanyamızın gücü her geçen gün artıyor. Halkımızın desteği de her geçen gün artıyor. Biz bu seçimi kazanacağız” dedi.

 

BAŞKAN ADAYI KELEŞ: “SEÇİMİ KAZANMA KONUSUNDA ŞÜPHEMİZ YOK”

İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş “En iyi liste İYİ Parti’nin listesi. Seçimi kazanma konusunda şüphemiz yok. Kimsenin asla bir şüphesi olmasın! Bu seçimi kazanacağımıza bütün kalbimle inanıyorum” diyerek başladığı konuşmasına “Sizlerin adayı olmaktan gurur duyuyorum. Bedenimle neredeysem, kalbimle de orada oldum ve olmaya da devam edeceğim. İyi bir ekiple çalışıyoruz. Çok iyi bir meclis listesi oluşturduk. Düzce’de herkesin konuştuğu, en beğenilen meclis listesi İyi Partinin meclis listesidir. Bu meclis listesi kaos ve kargaşanın listesi değildir. Ortak aklın ve huzurun listesidir. Düzce halkının umudunun listesidir. Düzce’de seçimi kazanacağız, bir pencere açacağız ve Düzce derin bir nefes alacak adeta oh diyecek. Bütün Türkiye’ye örnek bir sonuç çıkacak Düzce sandıklarından. İl Başkanımıza siyasi aklı ve nezaketi için huzurunuzda teşekkür ediyorum. Hemfikir olduğumuz, her kesime dokunan, Düzce’yi her anlamda temsil etme yeteneğine sahip, Düzce’ye hizmet etme kabiliyetini taşıyan muazzam bir meclis listesi yaptık. Hep birlikte inşallah 31 Mart gecesi Anıt Park meydanında bütün Düzcelilerle birlikte birbirimize sarılarak seçim zaferimizi kutlayacağız.” dedi.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar