EROL BAYRAKTAR “KAYLAŞLI’DA BÜYÜK BİRLİK” DİYOR

KAYNAŞLI’DA “EROL BAYRAKTAR” HALKI DİNLİYOR. BAŞKAN ADAYI BAYRAKTAR “ KAYNAŞLI İÇİN BİRLİKTEYİZ” DEDİ.

EROL BAYRAKTAR “KAYLAŞLI’DA BÜYÜK BİRLİK” DİYOR
29.02.2024 - 13:50
Güncelleme 29.02.2024 - 14:02
Kaynak: Objektif Ajans
421

BAŞKAN ADAYI BAYRAKTAR “ KAYNAŞLI İÇİN BİRLİKTEYİZ” DEDİ

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde önceki dönem belediye başkanı Erol Bayraktar, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurucusu olduğu Büyük Birlik Partisi (BBP)’den Belediye Başkan adayı oldu. Erol Bayraktar Kaynaşlı’da halkın ayağına giderek hedeflerini ve projelerini açıklıyor.

HALK MUHSİN YAZICIOĞLU’NU UNUTMUYOR

Önceki dönem Ak Parti’den Belediye Başkanı olarak bir dönem görev yapan Erol Bayraktar, 31. Mart. 2024 Yerel Seçimleri’nde Büyük Birlik Partisi’ni temsilen seçimlere girecek. Seçim çalışmalarında “halkın ayağına giderek” uygulamak istediği hizmetleri anlatan Bayraktar, halkın kendisine ve partisi rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurucu başkanı olduğu Büyük Birlik Partisi (BBP)’ne olan ilgi ve teveccühünü sahada daha da iyi gördüğünü belirterek “Kaynaşlı halkımıza bir dönem Belediye Başkanı olarak hizmet ettikten sonra verdiğimiz bir dönemin telafisi için yeniden göreve talip olmam istenince halkımızı kıramadık. Yeniden Kaynaşlı halkımıza hizmet için Büyük Birlik Bayrağı altında seçime girme kararı aldık. Dün, yani bir dönem önce halkımızın yanındaydık bugün de halkımızın yanında olduğumuzu ilan ediyoruz. Ekibimizle, belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte “Büyük Birlik” idealiyle aynı hedef doğrultusunda aynı amaç uğruna “Her şey Kaynaşlı İçin” ilkemizle halkımıza farkımızı anlatıyoruz. Fedakar bir ekibimiz var. Büyük birlik ve büyük dayanışma içine halkımızı da alarak emin adımlarla yürüyoruz” dedi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar sözlerini:“Birlikteyiz; Birlikte kazanacağız, birlikte yöneteceğiz” diyerek tamamladı.

KAYNAŞLI BELEDİYESİ BBP MECLİS LİSTESİ

BBP Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar,  kontenjan adayının Kadir Hendan olduğunu belirterek Belediye Meclis Üyesi adaylarının da şu isimlerden meydana geldiğini açıkladı: Ruşen Aydın, Alaattin Dilek, Nuray Şahin, Rıdvan Arapoğlu, Osman Şahin, Cemil Güler, Yalçın Çavuşoğlu, Hakan Bektaş, Emrah Hancı, Serhat Meşe.”

Bu arada Büyük Birlik Partisi Kaynaşlı İl Genel Meclis Üyesi adaylarının da Engin Hendan ve Ramazan Gümüş olduğu açıklandı.  

   

 

 

       

    

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar