YANMAZ: “AKÇAKOCA’DA 5 YIL DAHA YETKİ İSTİYORUM"

Akçakoca'nın MHP'li Belediye Başkan Adayı M.Okan Yanmaz, ilçede iş yapan Müteahhitlerle bir araya geldi.Yanmaz müteahhitlerden bir dönem daha yetki istedi.

YANMAZ: “AKÇAKOCA’DA 5 YIL DAHA YETKİ İSTİYORUM"
2.03.2024 - 11:42
Güncelleme 2.03.2024 - 12:22
Kaynak: Haber Merkezi
170

Yanmaz seçim çalışmalarında hız kesmiyor

Müteahhit grubuyla akşam yemeğinde buluştu

Akçakoca Belediye Başkanı ve MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı M. Okan Yanmaz, 31 Mart yerel seçimleri öncesi seçim çalışmalarına  aralıksız devam ediyor. Yanmaz bu kez ilçede bulunan müteahhitlerle bir araya gelerek destek istedi.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere 1 ay gibi kısa bir süre kaldı. Akçakoca’da seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren Akçakoca Belediye Başkanı ve MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı M. Okan Yanmaz hem vatandaşlarla hem meslek sahipleri ile bir araya gelerek hedeflerini sıralıyor

Bu çerçevede ilçede faaliyet gösteren müteahhit firmaların sahipleri ile bir araya gelen Yanmaz, iş insanlarından destek istedi. Yanmaz “Akçakoca’da bir 5 yıl daha görev yapmaya talibim, desteğinizi bekliyorum” dedi

‘SİZLERE HER KOLAYLIĞI SAĞLIYORUZ SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

İlçede konut yapımına katkısı olan ve artan Akçakoca nüfusunun konut ihtiyacının karşılanması için çalışan müteahhitlere her konuda yardımcı olduklarını ve olacaklarını söyleyen Yanmaz “İlçemiz hem öğrenci hem tatilci potansiyeline sahip Türkiye’nin yıldızı olan bir yerleşim yeridir. İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin de faaliyete geçmesi ile istihdam açısında da önemli bir hal alacak. İlçede nüfus artışı devam ediyor. Nüfus artışı ile birlikte konut ihtiyacı doğuyor. Sizlerde insanlarımızı ev sahibi yapmak, ilçemizin konut sorununu çözmek için çalışıyorsunuz. Bizde belediye olarak kanunların bize verdiği yetkiyi en azami şekilde kullanarak sizlerin daha rahat inşaat ve konut yapmanız için kolaylıklar sağladık, sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

“AKÇAKOCA’YI TÜRKİYE’NİN YILDIZI YAPALIM”

Yanmaz, Akçakoca’da ikinci dönem belediye başkanlığına talip olduğunu hatırlatarak ‘Bir yerleşim yerinde her dönem belediye başkanı değişmesi o yerleşim yerinin gelişmesinin önündeki en büyük engellerden birisidir. Çünkü her yiğidin bir yoğurt yeme biçimi farklıdır. Bizim Akçakoca ile hayallerimiz ve projelerimiz var. Sizlerde bu hayallerimizi ve projelerimizi gerçekleştirme konusunda bize destek olun ki hep birlikte ilçemizi ileriye taşıyalım. Seçim döneminde istenmeyen dedikodu ve söylentilere kulak asmayın. Kapımız sizlere ve tüm Akçakoca halkına açık. Siz sorun bir gerçekleri belgeleri ile açıklayalım. Siz ona göre kararınızı verin. Gelin Akçakocamızı Türkiye’nin yıldızı yapalım” ifadelerini kullandı.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar