.

AK PARTİ DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FARUK ÖZLÜ’NÜN A TAKIMINDA YER ALAN “FAHRETTİN YILMAZ, MEHMET SAYGUN VE MUSTAFA TOK” BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN PROJELERİNİ ANLATABİLMEK İÇİN MÜCADELE EDİYOR.

.
4.03.2024 - 16:46
Kaynak: Haber Merkezi
299

Düzce Belediye Başkanı Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün A Takım Kadrosu olarak bilinen “üç kontenjan Adayı” Fahrettin Yılmaz, Mehmet Saygun ve Mustafa Tok; Başkan Özlü’nün yeni dönem için hazırladığı 100 Projeyi halka anlatabilmek için büyük bir çaba sarf ediyor.

Uzun yıllar sigorta sektöründe hizmet veren Fahrettin Yılmaz ve iş insanı Mehmet Saygun ile Mustafa Tok; belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte sürekli sahada Özlü’nün yanında yer alarak “Başkan Özlü’nün 100 Projesini” en iyi şekilde halka anlatarak Düzceliler’den yeni dönem için destek istiyor.

Yılmaz, Saygun ve Tok “Başkanımız, Başkan Adayımız  Dr. Faruk Özlü’nün ‘Türkiye Yüzyılında Düzce için 100 Proje’ adını verdiği projelerinin Düzceliler tarafından iyi anlaşılması için iyi anlatılması gerekiyor. Başkan Özlü, bugüne kadar ne söz vermişse yapmıştır. 20 yılda yapılabilecek hizmetleri beş yıla sığdırma başarısı göstermiştir. Bu bir referanstır. İhtiyaçları önceden yerinde araştırıp ihtiyacı ona göre belirliyor. Halkın, bölgenin ve kentin ihtiyaçlarını dikkate alarak proje hazırlayıp bütçesini de ona göre hesaplayarak, ayarlayarak projeyi ortaya koyuyor. Her bir projenin uzun soluklu bir alt yapı çalışması söz konusu…O yüzden başkanımız Özlü, başladığı ve sözünü verdiği her işi o yüzden yapıp bitirip halkın huzuruna seriyor. Havadan söz vermiyor. Projelendirip planlayıp düşünüp taşınarak öyle karar veriyor. O yüzden önümüzdeki beş yıl için hazırlanan 100 projeyi detaylı olarak anlayıp anlatmamız lazım. Detaylarıyla anlatılmayan projelerin anlaşılması da zaman alabiliyor. Anlatanlar olarak başkanımız Faruk Özlü’nün beş yıllık çalışmaları bizim için iyi bir referans…Önümüzdeki beş yılın boşa geçmemesi için DÜZCE İÇİN 100 PROJE’yi her yerde zaman kaybetmeden anlatacağız. Düzce’nin buna ihtiyacı var. Düzceli’nin bunlara ihtiyacı var” dediler.    

 

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar