AK PARTİ’DEN ‘RECEP TUNA’ YA “DESTEK SÖZÜ”

AK PARTİ CUMAYERİ BELEDiYE BAŞKAN ADAYI RECEP TUNA HALKA HİTAP ETTİ: “BİZ YAPTIK, YİNE BİZ YAPACAĞIZ”

AK PARTİ’DEN ‘RECEP TUNA’ YA “DESTEK SÖZÜ”
4.03.2024 - 17:19
Güncelleme 4.03.2024 - 18:03
Kaynak: Haber Merkezi
102

AK PARTİ CUMAYERİ BELEDiYE BAŞKAN ADAYI RECEP TUNA HALKA HİTAP ETTİ:

“BİZ YAPTIK, YİNE BİZ YAPACAĞIZ”

Ak Parti Milletvekilleri, teşkilat mensupları, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Başkanlarıyla birlikte Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna’nın “Proje Tanıtım Toplantısı”na katılarak “Cumayeri için Başkan Adayı Recep Tuna’nın yanındayız” sözü verdiler.

Cumayeri’nin önceki dönem Cumayeri Belediye Başkanı, Ak Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna yaptığı konuşmada “Biz yaptık  yine biz yapacağız” diyerek önümüzdeki dönem için yeni projeleriyle göreve hazır olduklarını söyledi.

Ak Parti Düzce İl Teşkilatı; önceki dönem Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Ahmet Arslan, Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkanı Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, İl Başkanı Hasan Şengüloğlu başta olmak üzere güçlü bir kadroyla katıldıkları Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna’nın Proje Tanıtım Toplantısı’nda “Cumayeri’ne ve Başkan Adayı Recep Tuna’ya destek sözü” verdiler. 

 Başkan Özlü beraberindeki Ak Parti yönetimiyle birlikte Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna'nın proje tanıtım toplantısına katılarak "Senin yanındayım, her an ve her zaman belediyecilik hizmetleri başta olmak üzere katkı sunmaya hazırım" dedi. Özlü'yü Cumayeri'ne geldiğinde ilk karşılayan Ak Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna oldu.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar